هانیه توسلی با موی فرفری دلبری کرد!

به گزارش باملین هانیه توسلی یکی از بازیگران پرحاشیه‌ی سینما و تلویزیون که با سریال میوه ممنوعه خوش درخشید و در حال حاضر در سریال زخم کاری می درخشد، به تازگی عکس جدیدی را منتشر کرد.

 

هانیه توسلی

 

هانیه توسلی بازیگر معروف ایرانی است که در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت داشته است. او متولد ۱۴ خرداد ۱۳۵۸ در شهر همدان است. هانیه توسلی پیش از شروع بازیگری به اختلال تلفظ مبتلا بود که علاقه اش به سینما موجب شد این مشکلش را برطرف کند.

هانیه توسلی به گفته خودش دوران کودکی شادی را پشت سر گذاشته است. او در دوران مدرسه شاگرد تنبل خفن کلاس بود که در دوران دبیرستان بسیار زیاد تجدید می آورد، البته خانم بازیگر در تقلب هم دستی بر آتش داشت و تا دل تان بخواهد در مدت دانش آموزی تقلب کرد که جالب ترینش این بود که ۲۵ صدم را با تعویض ورقه با دوستش به ۱۴/۲۵ رساند! هانیه توسلی ۴ خواهر دارد که آنها هم با فرهنگ و هنر بیگانه نیستند؛ خواهر بزرگش به نام هما برای مدتی به عنوان منتقد در یک مجله فعالیت داشته و در حال حاضر نیز به کار ترجمه می پردازد. مهسا خواهر دیگر هانیه توسلی جراح مغز است، نام خواهر دیگرش هدیه است که در آمریکا به خوانندگی می پردازد و خواهر کوچک هانیه توسلی نیز در رشته طراحی شهری تحصیل کرده است. پدر هانیه توسلی زنده یاد نادر تقی توسلی سرهنگ ژاندارمری و مادرش خانه دار بود.