هزینه تور مشهد ویژه سال تحویل ۱۴۰۳ چقدر است؟

به گزارش باملین، قیمت تور مشهد بسته به اینکه قصد سفر با هواپیما، اتوبوس یا قطار را داشته باشید، متفاوت خواهد بود. بیشترین قیمت تور مشهد مربوط به عید نوروز، شهادت و ولادت امام رضا (ع) است و دلیل این امر افزایش چشمگیر سفر به مشهد است. اما با توجه به حال و هوای این روزهای حرم امام رضا، سفر به مشهد در مناسبت های مذهبی بسیار خاطره انگیز خواهد بود. قیمت تور مشهد از ۷ میلیون تا ۱۸ میلیون تومان ویژه سال تحویل و نوروز می باشد. جدول شهریه تور مشهد در ماه مبارک رمضان و نوروز امسال را در زیر مشاهده می کنید؛

بهترین ایرلاین برای پرواز به مشهد

برای پرواز به مشهد، خطوط هوایی ماهان و ایران ایر بهتر اما گرانتر هستند. عدم تثبیت قیمت پرواز در مشهد موجب تغییرات شدید قیمت تورهای هوایی مشهد شده است. مثلاً کرایه پرواز مشهد در صبح یا عصر برای مسیر خروجی مناسب تر است. ما پیشنهاد می کنیم.

قیمت بلیط قطار مشهد در ماه مبارک رمضان

اگر چه سفر با قطار از تهران به مشهد ۱۰ تا ۱۴ ساعت طول می کشد، اما اگر تور مشهد را با قطارهای لوکس نورالرضا، زندیق و فدک رزرو کنید، سفر خوب و راحتی خواهید داشت. همچنین قیمت بلیط قطار تهران به مشهد کمتر از نصف قیمت پرواز مشهد است، حتی اگر قطارهای مجلل فدک، زندگی و نور را انتخاب کنید.

بهترین هتل مشهد

انتخاب هتل بیشتر برای خانواده های کوچک و مسافران انفرادی مناسب است. از هتل های معروف مشهد می توان به هتل های ۵ ستاره درویشی و قصر طلایی، هتل های ۴ ستاره جواد و اترک، هتل های ۳ ستاره اطلس و رضوی اشاره کرد که بیشتر آنها در خیابان امام رضا واقع شده اند. البته هتل های ۱ و ۲ ستاره خوبی هم در این شهر وجود دارد. به همین دلیل می توانید با هر بودجه ای در هر یک از هتل های مشهد رزرو و اقامت کنید.

تورهای لحظه آخری مشهد

برخی از آژانس های مسافرتی تور مشهد ارزان با هتلی با کیفیت پایین را به عنوان تور لحظه آخری مشهد به مسافران می فروشند. پس بهتر است این گونه تورها را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو کنید.

هزینه تور مشهد برای سال تحویل 1403 چقدر است؟