همسر بهرام رادان با این استایل زمستانی صنعت مد را متحول کرد | مثل مینا مختاری تیپ بزنید!

مینا مختاری همسر بهرام رادان که در صنعت مدلینگ فعالیت دارد از عکس های خود با استایل زیبای زمستانی رونمایی کرد. او در این عکس ها از پالتوی قهوه ای و گران قیمت و یک کلاه خاص استفاده کرده که واکنش طرفداران او را در پی داشته است.

 

عکس استایل زمستانی همسر بهرام رادان

 

مینا مختاری کیست؟

مینا مختاری فشن بلاگر و از طراحان لباس شناخته شده در فضای مجازی است. میمو Memo نام مزون خانم مختاری است که در آن مانتوهایی که طراحی کرده است را به فروش می رساند.

ماجرای آشنایی بهرام رادان و همسرش

بهرام رادان روز ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ خبر ازدواج خود با همسرش مینا مختاری را رسانه ای کرد. بعدا مشخص شد آقای بازیگر از سه سال قبل با این خانم در رابطه عاشقانه ای بود و در نهایت تصمیم به علنی کردن رابطه خود گرفتند.مراسم عروسی بهرام رادان و مینا مختاری در تیر ماه ۱۴۰۳ در کشور گرجستان با حضور هنرمندان نامی ایران در یک مراسم لاکچری و با خطبه ایرانی برگزار شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

 

تیم مورد علاقه فوتبال آقای بازیگر

او می گوید هر وقت فرصت گیر بیاورد با رفقایش فوتبال بازی می کند، یک استقلالی دو آتیشه است هر جایی که صحبت از فوتبال و استقلال و پرسپولیس باشد سینه چاک از تیم محبوب اش استقلال طرفداری می کند.

کافه بهرام رادان کجاست؟

بهرام رادان یکی از سهامداران کافه های زنجیره ویونا در ایران می باشد یکی از کافه های اصلی و مرکزی ویونا با گنجایش ۴۵ نفر در پاسداران تهران مال شخص خود اوست.

بهرام رادان چرا ممنوع الخروج است؟

بهرام رادان روز جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ دقایقی قبل از سوار شدن به هواپیما برای سفر به خارج از کشور، توسط نیروهای امنیتی مطلع شد که ممنوع الخروج است، او بعد از این اتفاق در یک ویدیویی نسبت به آن واکنش نشان داد تا اینکه پاسپورت اش بهش تحویل داده شد.