واکنش بازیگران فرندز به مرگ باورنکردنی چندلر دوستداشتنی / ما یک خانواده بودیم!

به گزارش باملین پس از مرگ غم انگیز متیو پری بازیگر محبوب نقش چندلر در سریال فرندز، اکثر بازیگران و سلبریتی های دنیا به این موضوع واکنش داشتند. اما علاقه مندان به سریال فرندز به دنبال واکنش ستارگان این فیلم بودند که در ادامه واکنش آنها را مشاهده می کنید.

 

بازیگران سریال فرندز

 

جنیفر آنیسون، لیسا کودرو، کورتنی کاکس، مت لبلانک و دیوید شوییمر همبازی‌های متیو پری با انتشار بیانیه‌ای مشترک یاد او را گرامی داشتند.

در این بیانیه آمده:«ما همه به شدت از از دست دادن متیو، پریشان شده‌ایم.

ما چیزی بیش از همبازی‌های او بودیم، ما یک خانواده بودیم.

چیزهای زیادی برای گفتن است، اما حالا ما به زمان نیاز داریم که سوگواری کنیم و این خسران غیرقابل درک را پردازش کنیم.

در زمان مناسب وقتی توانایی‌اش را داشته باشیم، بیشتر در این باره خواهیم گفت.

حالا، توجه و عشق ما با خانواده و دوستان متیو و هرکسی که او را در سرتاسر جهان دوست داشت، هست.»

این پیام که توسط هر ۵ همبازی پری امضا شده، یادآور این مسئله است که این گروه شش نفره همواره در کنار هم بودند و حتی مذاکرات برای حقوق در هر فصل هم نه به صورت جدا بلکه به صورت یک گروه یکدست انجام می‌شد.

پری پیش‌تر کتابش «دوستان، عاشقان و چیز بزرگ بد» از حمایت همه‌جانبه همبازی‌هایش در دوران درگیری او با قرص و الکل و اعتیادش گفته بود و همچنین مقدمه کتابش را لیسا کودرو بازیگر نقش «فیبی» نوشته بود. خالقین «فرندز» مارتا کافمن و دیوید کرین و همچنین تهیه‌کننده اجرایی کوین برایت هم در بیانیه‌ای درگذشت متیو پری را تسلیت گفتند:

«از روزی که او در نقش چندلر بینگ فرو رفت، هیچ کس دیگر برای ما نتوانست آن نقش را پرکند. او همیشه بامزه‌ترین فرد اتاق و بیش از آن مهربانترین بود.

ما تمام عشق خود را به سوی خانواده و دوستانش می‌فرستیم.

این بخش حالا آن اپیزودی شد که قلب‌های ما شکسته می‌شود (اشاره به شیوه نامگذاری اپیزودهای فرندز)» .

مگان ویلر هم که با حضورش در نقش مشهور جنیس، دوست دختر عجیب و غریب چندلر با صدای خاصش، شناخته می‌شود، هم در اینستاگرام به پری ادای احترام کرد:

«چه خسران بزرگی، دنیا دلش برای تو تنگ خواهد شد متیو پری. لذتی که تو در طول زندگی کوتاهت به زندگی بسیاری آوردی ادامه خواهد داشت.

هر لحظه خلاقانه‌ای که ما با هم داشتیم، برای من موهبتی الهی بود.» .

درگذشت پری مسائل بسیاری از جمله اعتیاد در کمدی را بار دیگر به صدر اخبار آورده و یادآور از دست دادن بزرگان کمدی مانند رابین ویلیامز شده.

بسیاری از طرفداران این سریال در چند روز گذشته در لوکیشن‌های بیرونی این سریال در نیویورک یادبودهایی برای متیو پری برگزار کردند که نشان از محبوبیت بالای این سریال بیست سال پس از پایان آن است.