ویژگی های ممتاز بروکر کپیتال اکستند برای معامله گران فارکس

معاملات ارز و طلا، نفت خام و ارزهای دیجیتال در بازار فارکس به یک منبع سرمایه گذاری محبوب برای بسیاری از افرادی تبدیل شده است که به دنبال کسب سود ارزی و درآمد بالا و عالی از بازارهای جهانی هستند. انتخاب یک بروکر معتبر اهمیت زیادی دارد. هم از نظر امنیت و هم از نظر سود مالی! در این مقاله به شما توضیح داده ایم چرا کپیتال اکستند یکی از برترین بروکرهای فارکس برای کاربران ایرانی از نظر سود مالی است و طرحهایی که به شما ارائه می دهد می تواند سودآوری شما را افزایش دهد.

تا ۳۰۰ دلار بونوس خوش آمدگویی

شاید تا به حال نام کارگزاری کپیتال اکستند را شنیده باشید. اگر در بازارهای مالی و به ویژه فارکس تجربه معامله گری را دارید به احتمال بسیار زیاد با کپیتال اکستند، بروکر بین المللی فارکس آشنا هستید. در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی بیشتر capitalxtend ، شما را به طرح های تشویقی، پاداش ها و جوایزی که این کارگزاری ارائه می دهد آشنا کنیم.

300 دلار پاداش سرمایه گذاری در کپیتال اکستند

شما می توانید با ثبت نام در وب سایت این بروکر و سرمایه گذاری، ۳۰ درصد بیشتر از سرمایه اولیه خود و تا ۳۰۰ دلار پاداش دریافت کنید.  برای مثال اگر ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید می توانید معادل ۱۳۰ دلار معامله انجام دهید و اگر ۱۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید معادل ۱۳۰۰ دلار حساب معاملاتی شما شارژ می شود.

امکان معامله و کسب درآمد تنها با ۱۲ دلار!

شما می توانید تنها با ۱۲ دلار کسب درآمد از بازار فارکس را شروع کنید. یکی از نگرانی های اصلی اکثر معامله گران این است که برای شروع معاملات فارکس به چه مقدار پول نیاز دارند. پاسخ این سوال به عوامل مختلفی مانند انتخاب بروکر، استراتژی معاملاتی، تحمل ریسک و پلت فرم معاملاتی بستگی دارد.

بروکر کپیتال اکستند این امکان را برای شما فراهم نموده است که می توانید با افتتاح حساب استاندارد در کپیتال اکستند با حداقل دپوزیت ۱۲ دلار، فرآیند معاملات خود را آغاز کنید.

در گام اول، درک این نکته مهم است که معاملات فارکس شامل ریسک بالایی است، و به همین دلیل، توصیه می‌شود که معامله‌گران فقط پولی را سرمایه‌گذاری کنند که توانایی از دست دادن آن را دارند و قطعا ۱۲ دلار مبلغ مناسبی برای شرع است. بازار فارکس به شدت بی ثبات است و قیمت ها می توانند به سرعت تغییر کنند و در صورت عدم مدیریت صحیح منجر به زیان های قابل توجهی شود. بنابراین، معامله گران باید یک استراتژی مدیریت ریسک صحیح داشته باشند، که شامل تنظیم یک دستور توقف ضرر و محدود کردن میزان سرمایه ای است که در هر معامله ریسک می کنند.

تا ۵۰۰۰ دلار ریبیت از طرح کش بک کپیتال اکستند دریافت کنید

یکی از طرح های بی نظیر کپیتال اکستند، کش بک است که شما می توانید تا ۵۰۰۰ دلار درآمد جانبی داشته باشید. یعنی در کنار سودی که از معاملات خود می برید، تا ۵۰۰۰ دلار بصورت ریبیت دریافت می کنید. این طرح موجب می شود که حتی در صورت ضرر در چند معامله، بتوانید بخشی از ضررهای خود را تامین کنید. و طبیعتا اگر در معاملات خود سود کسب کنید، طرح کش بک یک سود مضاعف برای شما خواهد بود.

تا 5000 دلار درآمد جانبی در کپیتال اکستند

هنگامی که در بازار فارکس معامله می کنید، برای هر معامله کارمزد یا اسپرد به بروکرها پرداخت می کنید. این مقدار اسپرد بسته به نوع حساب معاملاتی شما و همچنین نماد مورد معامله متفاوت است. حال اگر از بروکر کپیتال اکستند کش بک  دریافت کنید ؛ بخشی از این کارمزد به حساب شما برگردانده خواهد شد. این تخفیف بصورت اتوماتیک به حساب شما برگردانده میشود که هم قابل برداشت و هم قابل معامله است.

اهرم ۵۰۰۰ برای افزایش قدرت شما در معاملات

اهرم اساساً پول قرض گرفته شده از یک بروکر فارکس است که به معامله گران اجازه می دهد پوزیشن های بزرگتری نسبت به موجودی حساب آنها که معمولاً اجازه می دهد باز کنند. این نسبت به صورت نسبتی مانند ۱:۱۰۰ یا ۱:۵۰۰ بیان می شود که نشان دهنده میزان سرمایه ای است که معامله گر می تواند در مقایسه با مبلغ سپرده شده کنترل کند. به عنوان مثال، با نسبت اهرمی ۱:۵۰۰، یک معامله گر می تواند موقعیتی به ارزش ۵۰۰۰۰ دلار را با سپرده تنها ۱۰۰ دلار کنترل کند. یعنی برای مثال شما با هزار تومان می توانید به اندازه ۵۰ هزار تومان معامله کنید!

کسب درآمد دلاری بدون سرمایه اولیه در کپیتال اکستند

بله دقیقا، به هیچ وجه اشتباه نمی بینید! شما می توانید با طرح همکاری با کپیتال اکستند بدون سرمایه اولیه کسب درآمد کنید. طرح همکاری کپیتال اکستند به شما امکان می دهد که پس از ثبت نام یک لینک اختصاصی دریافت کنید. شما می توانید با ارسال لینک به دوستان خود، به راحتی کسب درآمد کنید. کارگزار معرف (IB) یا برنامه های وابستگان تجاری ، طرحی بسیار کارآمد، شفاف و ایمن است که می تواند به شما کمک کند که تا سقف ۵۰۰ دلار CPA و ۲۰ دلار ریبیت در هر لات معاملاتی، به صورت روزانه و هفتگی، به دست آورید.

 با کپیتال اکستند بهترین شرایط معاملات فارکس را تجربه کنید

بروکر کپیتال اکستند (CapitalXtend) یکی از بروکرهای معتبریست که تیم مدیریتی این کارگزاری سابقه طولانی  در بازارهای مالی داشته و طی سالهای اخیر این کارگزاری در ارائه خدمات به مشتریان خود در بازار های مالی جهانی به ویژه معاملات فارکس فعالیت های بسیاری داشته است. این بروکر تا به امروز چندین دفتر رسمی در سراسر جهان دایر کرده. بیش از هزاران مشتری فعال از گوشه گوشه جهان دارد. در حال حاضر شرکت کپیتال اکستند بروز ترین ابزار های معاملاتی را در بازار فارکس ارائه می دهد و همواره سعی در فراهم نمودن بهترین پلتفرم تجاری آنلاین برای سرمایه گذاران و معامله گران دارد.

شما می توانید همین امروز و با ثبت نام در کپیتال اکستند شروع کنید. برای ورود به سایت vpn  را روشن کنید. همچنین برای اطلاع از مسابقات، جوایز و پاداش ها صفحه رسمی کپیتال اکستند در اینستاگرام با آیدی capitalxtend_persian  را دنبال نمایید.

جوایز دلاری در اینستاگرام کپیتال اکستند

نکته جالب در مورد این بروکر این است که کاملا بین المللی است و برای تمام زبان ها از جمله فارسی تیم پشتیبانی اختصاصی دارد. در این صورت شما خیلی راحت و به زبان فارسی به وب سایت، پلتفرم ها و پشتیبان دسترسی خواهید داشت و حتی نیازی به تسلط به زبان انگلیسی هم ندارید. کانال فارسی کپیتال اکستند در تلگرام با آیدی capitalxtend_farsi و صفحه رسمی اینستاگرام capitalxtend_persian آماده پشتیبانی و پاسخگویی به شماست.

آدرس وب سایت فارسی این شرکت capitalxtend.com/fa است که برای ورود به آن به vpn  نیاز دارید. همچنین دامنه capitalxtend-irn.com/fa  بدون نیاز به vpn  در دسترس کاربران ایرانی است.

از دیگر ویژگی های ممتاز کپیتال اکستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امنیت بالا
  • پشتیبانی زبان فارسی برای کاربران ایرانی
  • پشتیبانی ۲۴/۷
  • انواع حساب های معاملاتی با شرایط مختلف
  • انواع روش های واریز و برداشت مناسب برای سرمایه گذاران ایرانی
  • ارائه اخبار، تحلیل ها و مقالات آموزشی از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام
  • ارائه طیف وسیعی از دارایی ها جهت معامله
  • ارائه بهترین پلتفرم های معاملاتی و تحلیلی