پرفروش ترین رنگ رژ لب کوشنی که باید بخرید! | رژ لب های ارزان قیمت کوشنی

یکی از مدل های جدید رژ لب که این روزها در دستان میکاپ آرتیست های فضای مجازی هم زیاد دیده می شود، رژ لب کوشنی است. در واقع به رژ لب هایی که پد کروی شکل در محل خارج شدن رژ مایع دارند، رژ لب کوشنی گفته می شود. اگر دوست دارید آرایش جذاب تر و زیباتری داشته باشید، باید از بهترین رنگ رژ لب کوشنی استفاده کنید. انتخاب رنگ رژ لب علاوه بر مدل صورت و رنگ چهره شما به رنگ های ترند روز هم بستگی دارند. در این مطلب از باملین رژ لب های ارزان قیمت کوشنی را به شما معرفی خواهیم کرد تا بهترین رنگ را انتخاب کنید.

 

۱٫ رژ لب کوشنی مایع برند وردا بیوتی Warda beauty

به رژ لب‌هایی کوشنی گفته می‌شود که در محل خارج شدن رژ لب مایع، پدی کروی شکل قرار داده‌اند. این پد کروی، همچون یک رسانا عمل کرده و مایع رژ لب را به لب‌ها می‌رساند. در میان برند‌های متفاوتی که در ایران رژ لب کوشنی تولید می‌کنند، رژلب مایع پددار کوشنی برند وردا بیوتی یکی از بهترین انتخاب‌ها است. مایع داخلی رژ لب، غلظتی مناسب داشته و به راحتی به پد آن می‌رسد. بافت رژ لب بسیار سبک و مخملی است و جلوه‌ای خاص به لب‌ها می‌بخشد. رژلب مایع پددار کوشنی برند وردا بیوتی تنوع رنگی بالایی دارد و افراد باسلیقه‌های متفاوت می‌توانند از نودترین رنگ‌ها تا جیغ‌ترین آن را در میان رژ لب‌ کوشنی وردا بیوتی پیدا کنند.

 

چرا رژلب مایع پددار کوشنی برند وردا بیوتی بهترین انتخاب است؟

در درجه اول باید یادآور شد که رژ لب کوشنی با برند وردا بیوتی قیمتی نسبتا مناسب دارد، بعلاوه این رژ لب ماندگاری بسیار بالایی داشته و مناسب برای انواع آرایش‌ها است. از این رژ لب کوشنی، به‌عنوان رژ گونه نیز می‌توان استفاده کرد، بدون اینکه نگران ماسیدن آن بر روی پوستمان باشیم. به همین خاطر با یک تیر دو نشان می‌زنیم و می‌توانیم رنگ رژ لبمان را با رنگ رژ گونه‌مان هماهنگ کنیم.

اگر پیشنهاد ما برای رژ لب کوشنی مناسب برای شما نبود به مدل‌ها و برندهای دیگری که در ادامه بررسی می‌شوند توجه کنید:

۲٫ رژ لب کوشنی مایع THE ONE Irresistible Touch High Shine Lipstick

برند اوریفلیم، ساخت سوئد، کاملا گیاهی، جلوه براق، حجم ۴ میلی‌لیتر، ماندگاری ۶ ساعته، رایحه وانیل، رژ لب کوشنی.

۳٫ رژ لب کوشنی شیگلم لیپ گلاس Sweet dreams

برند شیگلم، ساخت چین، دارای چهار رنگ خاص، جلوه براق، آبرسان قوی، کاملا گیاهی، مرطوب‌کننده، لیپ گلاس کوشنی.

۴٫ رژ لب کوشنی sumpen تینتی

ساخت کره جنوبی، رنگبندی متنوع، ماندگاری بالا، پخش آسان، پیگمنت بالا، نرم کننده و آبرسان، تینت لب کوشنی.