پرفروش ترین عطرهای شیرین زنانه که باید بخرید!

در دنیای عطر و ادکلن ها، رایحه های مختلفی وجود دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند از عطرهای تلخ استفاده کنند و عده دیگری دوست دارند از عطرهایی با رایحه تند یا شیرین استفاده کنند. پرفروش ترین عطرهای شیرین زنانه در این روزها بیشتر از دیگر رایحه ها ترند شده است و اکثر افراد ترجیح می دهند در فصل سرد زمستان از عطرهای گرم و شیرین استفاده کنند. در این مطلب از باملین می توانید با ۶ مورد از پرفروشترین و بهترین عطرهای زنانه با رایحه شیرین آشنا شوید.

 

 

بهترین عطر زنانه شیرین: عطر و ادکلن زنانه آریانا گراندی کلود ادوپرفیوم، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر آریانا گراندی کلود عطری سرمست کننده است که با ترکیبی رویایی از شکوفه جذاب اسطوخودوس، گلابی آبدار و ترنج‌های خوش‌طعم آغاز می شود، پس از مدتی نت های میانی کرم نارگیل، پرالین دلپذیر و ارکیده وانیل جای نت های اولیه را می گیرند و در نهایت رایحه ماندگار مشک‌ها و جلوه خامه‌ای چوب‌ کشمیر به مشام می رسد. این عطر گلی، میوه ای و شیرین در سال ۲۰۱۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد و یکی از پرفروش ترین عطرهای دنیاست که خاطرات خوبی را در ذهن بسیاری از افراد زنده می کند.

 

 

 

بهترین عطر شیرین مورد علاقه افراد مشهور: عطر بای کیلیان لاو دونت بی شای، ۵۰ میلی لیتر

عطر بای کیلیان لاو دونت بی شای عطری هیجان انگیز و خاص است که در سال ۲۰۲۲ به بازار عطر و ادکلنن عرضه شد. این عطر برای اولین بار در سال ۲۰۲۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطار آن کالیس بکر می‌باشد و در خانواده عطرهای شیرین، گلی، چوبی و مشکی قرار می گیرد. در نت اولیه این عطر رایحه ترنج، بهار نارنج، گشنیز، فلفل صورتی و عود، در نت میانی آن بوی رز، زنبق، یاس، شکوفه پرتقال و پیچ امین الدوله و در نت های پایانی آن بوی مشک، وانیل، مشک زباد، لابدانیوم، کارامل و قند به مشام می رسد. این عطر، یکی از عطرهای مورد علاقه ریحانا است.

 

 

بهترین عطر شیرین گلی: عطر میسون مارتین مارژیلا آن ا دیت، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر میسون مارتین مارژیلا آن ا دیت عطری زنانه و اغوا کننده است که در سال ۲۰۲۲ توسط عطرساز برجسته کارلوس بنایم به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به رایحه ترنج، انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی، رز ،شمعدانی ،داوانا، مشک، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط و خس خس اشاره کرد. این عطر شیرین و گلی با نت های فلفل صورتی، نعناع هندی و مشک حس و حالی عشق و عاشقی را در شما زنده می کند.

 

 

 

بهترین عطر شیرین وانیلی: عطر هدی بیوتی کایالی وانیلا ۲۸ ، صد میلی لیتر

عطر هدی بیوتی کایالی وانیلا ۲۸ عطری گرم و شیرین است که در سال ۲۰۱۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر شاهکاری از ظرافت‌های ناب و زیبا است که حواس شما را با نت وانیل تسخیر می‌کند. با اسپری کردن این عطر بر روی نبضتان در ابتدا رایحه یاس و ارکیده به مشام می رسد. پس از مدتی بوی دانه تونکا و شکر قهوه‌ای جای نت های اولیه را می گیرد و در نهایت بوی ماندگار مشک ، کهربا، نعناع هندی و چوب عنبر به مشام می رسد.

 

بهترین عطر شیرین لوکس: عطر میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ ۵۴۰، حجم ۷۰۰ میلی لیتر

عطر زنانه و مردانه میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ در سال ۲۰۱۵ به بازار عطرهای نیش و لاکچری عرضه شد. این عطر رایحه ای گرم و شیرین دارد و در دسته عطرهای  شرقی گلی قرار می گیرد. این عطر که از دل کیمیاگری شاعرانه بیرون آمده است، مثل یک نقاشی چشمگیر و ظریف می‌درخشد و نجواي گلي ، كهربایی و چوبي آن پوست شما را نوازش می کند.

 

 

بهترین عطر شیرین با رایحه گل رز: عطر دیور میس دیور ابسولوتلی بلومین، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر دیور میس دیور ابسولوتلی بلومین عطری معتدل و شیرین است که در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. فرانسوا دماشی از رایحه انار، انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی و تمشک برای نت‌های ابتدایی و برای نت‌های میانی از رز و گل صد تومانی برای تهیه این عطر گلی استفاده کرده است و بوی آن با نت مشک به پایان می‌رسد. این عطر همچنین گزینه ای عالی برای هدیه دادن است.