پرفروش ترین عطر دیور در سال ۲۰۲۴ | خاص ترین ادکلن فرانسوی که باید بخرید!

عطر دیور از بهترین برندهای فرانسوی است که در بین مردم ایران محبوبیت بالایی دارد. این برند را می توان در بین ۵ برند برتر جهان در زمینه تولید عطر و ادکلن قرار داد. طبق آمار منتشر شده در حال حاضر نزدیک به ۱۶۷ عطر و ادکلن از این برند در بازار وجود دارد که شامل عطر و ادکلن های مختلف مردانه و زنانه می شود. در این مطلب قصد داریم پرفروش ترین عطر دیور در سال ۲۰۲۴ را معرفی کنیم تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید و بهترین عطر را بخرید.

 

 

عطر ادکلن میس دیور ادو پرفیوم، ۱۰۰ میلی لیتر

میس دیور ادو پرفیوم یک عطر کلاسیک و جاودانه است که جایگاه اول را با عنوان بهترین عطر دیور در تمام دوران ها به خود اختصاص داده است. این عطر سرشتی گل‌فام و شیک دارد و بیش از همه بر نت های گل رز یعنی نت رز داماسنا و رز سنتیفولیا یا صدپر کشت‌شده در سرزمین گراس فرانسه تاکید می کند. نت آغازین این عطر حاوی رایحه لیموترش، نارنگی ماندارین و فلفل صورتی بوده و در نت پایانی آن رایحه نعناع هندی و اقاقیای پالیساندر به مشام می رسد. این عطر گرم زنانه برای استفاده در فصول سرد سال مناسب است.

 

 

دیور جادور ادو پرفیوم، ۱۰۰ میلی لیتر

دیور جادور ادو پرفیوم در سال ۱۹۹۹ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد و اکنون که بیش از ۲۰ سال از معرفی آن می گذرد، همچنان یکی از پرفروش‌ترین عطرهای این برند است. این عطر جادویی و مدرن به شکل عجیبی در این سال ها دیور را بر سر زبان ها انداخت و بی شک یکی از باشکوه ترین عطرهای این برند است. با اسپری کردن این عطر بر روی نبض در ابتدا بوی نارنج، گلابی، هلو، طالبی، گل مگنولیا و پرتقال مانداری را احساس خواهید کرد. پس از مدتی رایحه گل مریم، آلوی سیاه، بنفشه، ارکیده، فریزیا، یاسمین، زنبق دره و رز جای نت های اولیه را می گیرند و در نهایت بوی وانیل، مشک، چوب سدر و تمشک سیاه به مشام می رسد. این عطر ملایم و شیرین برای استفاده در ایام سرد سال مناسب است.

عطر ادکلن دیور ادیکت ادوپرفیوم زنانه، ۱۰۰ میلی لیتر

دیور ادیکت ادوپرفیوم یک عطر اغواکننده، جسور، مطمئن، آرامش بخش و نوستالژیک با رایحه گرم و شیرین است که در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر شما را ثروتمند، احساسی و قدرتمند نشان می دهد و برای خانم های جسور، بی پروا و قدرتمند ساخته شده است. این عطر با ترکیب روایح شکوفه‌ی پرتقال، پرتقال ماندرین، گل رز، گل شب بو، وانیل، دانه‌ی تونکا و چوب صندل در خاطره ها می ماند و به دلیل ماندگاری بسیار بالا برای استفاده در شب های سرد سال مناسب است.

دیور هیپنوتیک پویزن ادو پرفیوم، ۱۰۰ میلی لیتر

۱۶ سال پس از ارائه ادکلن هیپنوتیک پویزن نسخه جدید دیگری از این محصول با نام هیپنوتیک پویزن ادو پرفیوم توسط برند دیور معرفی شد. این عطر با بوی شیرین و گرمش برای شب های سرد پاییزی و زمستانی بسیار مناسب است. مشخصه اصلی آن بوی وانیل است و از ترکیبی از روایح شيرين بيان، بادام، شکوفه پرتقال، ياسمن بزرگ گيا، وانیل و لوبيا تونکا تشکیل شده است.

عطر دیور جادور پارفوم دئو، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر دیور جادور پارفوم دئو یک عطر گل فام با رایحه خنک و شیرین است که در سال ۲۰۲۲ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر نسخه جدید دیور J’adore می باشد که در نسخه جدید بدون الکل معرفی شده است و در آن ترکیبی از رایحه های یاسمین سامباک ، نت های سبز ، پیچ امین الدوله ، مگنولیا،  نرولی و رز به کار رفته است. این عطر ملایم و شیرین برای استفاده در تمام فصول سال مناسب است.

وانیلا دیوراما ادو پرفیوم زنانه و مردانه دیور، ۴۰ میلی لیتر

وانیلا دیوراما ادو پرفیوم یکی از جدیدترین عطرهای مجموعه دیور است که در سال ۲۰۲۱ معرفی شد. این عطر به یکی از دسرهای موردعلاقه کریستین دیور، Diorama Gourmand ادای احترام می کند و استعاره‌ای دراماتیک از زیبایی و منحصربه‌فرد بودن یک فرد است. از جمله روایح به کاررفته در این عطر گران قیمت می توان به رایحه پرتقال، لیمو، فلفل صورتی، کاکائو، هل، وانیل، چوب صندل و نعناع هندی اشاره کرد. این عطر گرم برای استفاده در روزهای سرد سال مناسب است.