پرفروش ترین مدل شومیز خامه دوزی زنانه با پارچه های خنک و برجسته

پارچه های نخی و خنک همیشه برای فصل تابستان پرطرفدار و پرفروش هستند. اما یکی از لباس هایی که به عنوان محبوب ترین لباس در این سال شناخته شد، پارچه های خامه دوزی شده بود. پارچه های خامه دوزی شده در دسته پارچه های نخی و خنک قرار میگیرند که با سبک خاصی دوخته شده و با توجه به روزنه های که در این نوع لباس ها وجود دارد، بهترین گزینه برای فصل تابستان و یا حتی لباس های خانگی می باشد. پارچه خامه دوزی زمینه ای نازک از جنس پنبه و نخ دارد. سطح این پارچه دارای طرح های برجسته و متنوع با الیاف کتان یا پلی استر است. در این مطلب از باملین قصد داریم پرفروش ترین مدل شومیز خامه دوزی زنانه را به شما معرفی کنیم.

 

شومیز خامه دوزی

خامه‌دوزی، به هنر دوخت روی پارچه به وسیله نخ ابریشم خام نتابیده گفته می‌شود. در خامه دوزی با استفاده از نخ و سوزن و ایجاد بافت‌های زیگزاگی روی پارچه، می‌توانید طرح‌های هندسی زیبا و جذاب بسازید.

همچنین می‌توانید با انتخاب رنگ‌ها، طرح‌ها و اندازه‌های متنوع، تصاویر مختلفی از ستاره و سایر اشکال هندسی را نیز روی پارچه ایجاد کنید. خامه دوزی لباس هنری با قدمت طولانی که زادگاهش را می‌توان سیستان و بلوچستان و روستاهای اطراف زابل دانست.

شومیز های خامه دوزی که به خاطر خنکی و طرح دوخت خاص پارچه آنها طرفدار بسیاری دارند برای فصول گرم و خنک مثل بهار و تابستان همچنین اوایل پاییز بسیار مناسب است.

 

شومیز خلمه دوزی صورتی دخترانه

 

شومیز سفید خامه دوزی شیک دخترانه

 

مدل شومیز تابستانی خامه دوزی گلبهی

 

شومیز خامه دوزی سفید آستین کوتاه

 

شومیز شیک و زنانه خامه دوزی

 

شومیز دخترانه خامه دوزی

 

شومیز هلویی آستین کوتاه خامه دوزی

 

شومیز سفید خامه دوزی شیک

 

بلوز دخترانه شیک و خامه دوزی

 

بلوز سفید خامه دوزی تابستانه

 

شومیز تابستانه خامه دوزی زنانه

 

شومیز ساده و مینیمال خامه دوزی دخترانه