پرفروش ترین مدل های شومیز قرمز جدید | ۱۵ مدل شومیز دخترانه و زنانه طرح دار و ساده

شومیزهای قرمز زنانه و دخترانه در این روزها از ترندترین لباس ها هستند و در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. شومیز یک واژه فرانسوی است که در ایران مدل های پوشیده تر آن مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران زیادی هم دارد. رنگبندی شومیزها معمولا شامل رنگ های شاد می شود که رنگ قرمز از پرفروش ترین رنگ های شومیز است. در این مطلب از باملین قصد داریم پرفروش ترین مدل های شومیز قرمز جدید را به شما معرفی کنیم.

 

شومیز قرمز جدید دخترانه

با توجه به مطالب گفته شده جنس این لباس در طول زمان دچار تغییرشده و امروزه غالباً شومیز ها را از جنس های لطیف و ظریف می سازند.

شومیز ها دارای مدل های آستین بلند و آستین کوتاه بوده و قدی متعادل دارند. از این لباس هم در مهمانی ها می‌توان استفاده کرد و هم برای زیر مانتوها قابل استفاده است. قد این لباس از تی شرت و بلوز معمولی کمی بلندتر است.

شاید افراد شومیز ها را با تونیک یا بلوز اشتباه بگیرن. د در این بخش می خواهیم به طور مختصر تفاوت آن ها را برای شما عزیزان بازگو کنیم. تونیک لباسی چسبان بوده که قد آن بسیار بلند و تا نزدیکی زانو می باشد و در انواع مدل های آستین بلند آستین کوتاه و جنس های مختلف موجوداست.

بلوز لباسی است که کمی گشادتر بوده و دارای قدی کوتاه تر می باشد. بلوزها حتما جلوبسته می باشند اما شومیز ها می توانند جلوبسته یا جلوباز باشند.

دسته بندی این نوع لباس به یک بخش خاص محدود نمی شود دسته ای از نظر مدل وجود دارد و دسته ی دیگر تحت عنوان جنس پارچه لباس که به بررسی مختصر هر دو دسته خواهیم پرداخت.

دسته اول شامل چندین مدل از نظر طراحی لباس می باشد که نوع اول آن شومیز آستین بلند از جلو دکمه دار می باشد این مدل اولین مدل ساخته شده شومیز می باشد که از لباس های قدیمی مردانه الهام گرفته شده است و پوشیدن آن با شلوار های لی یک ست بسیار زیبا و جذابی را به وجود می آورد.

 

شومیز قرمز دخترانه و زنانه

 

 

شومیز ساده و شیک زنانه

 

شومیز آستین بلند قرمز

 

 

شومیز قرمز زنانه

 

شومیز یقه بسته شیک

 

شومیز ساده و جذاب زنانه قرمز

 

شومیز زنانه قرمز

 

مدل جدید شومیز ساده و قرمز

 

شومیز آستین کوتاه قرمز

 

مدل شومیز مرواریددار شیک زنانه

 

شومیز قرمز دکمه‌دار

 

شومیز آستین پفی قرمز

 

شومیز جدید زنانه قرمز

 

شومیز طرح‌دار قرمز

 

شومیز زنانه قرمز شیک

 

شومیز دخترانه و قرمز زیبا