پرفروش ترین و ارزانترین عطرهای زنانه با رایحه چوب

رایحه چوب هم مانند رایحه خاک نم زده یا رایحه های دیگر همیشه مورد استقبال بوده و در عطرهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع عطرها غالیا رایحه مواد چوبی مختلف مانند درختان، ریشه‌ها، رزین‌ها، خزه‌ها، برگ ها و علف ها را منعکس می کند. البته معمولا این نوع رایحه ها با نت هایی مثل مرکبات و ادویه جات و گل ها ترکیب می شوند تا رایحه خاص تر و دلنشین تری را ایجاد کنند. عطرهای چوبی مخصوص بانوان نیستند و در بازار عطرهای با رایحه چوب برای آقایان هم هست. در این مطلب از باملین قصد داریم پرفروش ترین و ارزانترین عطرهای زنانه با رایحه چوب را معرفی کنیم.

 

 

۱- عطر بایردو جیپسی واتر، ۱۰۰ میلی لیتر 

عطر بایردو جیپسی واتر یک عطر زنانه، مردانه مسحورکننده و خنک است که جذابیت رام نشده سبک زندگی عشایری را به یاد ما می آورد. این عطر با الهام از روح بوهمیایی، شما را با ترکیبی هماهنگ از نت های نفیس خود به سفری احساسی می برد و در ساخت آن از اسانس ترنج، لیمو ترش، فلفل، سرو کوهی به عنوان نت اولیه، اسانس ریشه زنبق، درخت کاج و روایح دودی به عنوان اسانس میانی و اسانس کهربا، وانیل و ریشه زنبق به عنوان اسانس پایانی استفاده شده است.

 

 

۲- عطر جو مالون وود سیج اند سی سالت، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر جو مالون وود سیج اند سی سالت عطری ملایم، خنک و منحصربه فرد است که در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر زنانه، مردانه جوهره دریا را با ترکیبی از دانه های آمبرت، نمک دریایی و مریم گلی به تصویر می کشد و پایه چوبی آن از چوب گایاک و جلبک قرمز تشکیل شده است که حس و حال ساحل را تداعی می کند. این عطر برای استفاده روزانه در بهار و تابستان مناسب است.

جو مالون وود سیج اند سی سالت

۳- عطر شنل کوکو مادمازل، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر شنل کوکو مادمازل یک عطر کلاسیک و جاودانه با رایحه ای ملایم و شیرین است که در سال ۲۰۰۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. با قاطعیت می توان گفت این عطر زنانه محبوب در ردیف چند عطر برتر جهان جا دارد و طرفدارانش آن را نمونه ای واقعی از یک عطر بسیار استثنائی و خوشبو با ماندگاری رویایی می دانند. این عطر از ترکیب از روایح پرتقال سیسیلی، ترنج کالابریایی، گل رز و یاس تشکیل شده است و پایه های چوبی آن نیز دارای آکوردهایی از نعناع هندی، وتیور و مشک سفید است.

۴- عطر ادکلن گرلن شالیمار ادو پرفیوم، ۹۰ میلی لیتر

شالیمار یکی از قدیمی ترین عطرهای برند پرطرفدار  گرلن است که در سال ۱۹۲۵ معرفی شد و پس از گذشت یک قرن هنوز هم پرطرفدار است. با اسپری کردن این عطر زنانه بر روی نبض در ابتدا رایحه ترنج ،نارنگی ماندارین، لیمو ترش، سدر و مرکبات به مشام می رسد. پس از مدتی بوی رز، نعناع هندی ،خس خس ،زنبق و یاس جای نت های آغازین را می گیرد و در نهایت رایحه ماندگار دانه تونکا، مشک، وانیل، چوب صندل سفید، چرم، مشک زباد، روایح دودی و اوپوپوناکس در فضا پراکنده می شود. این عطر شیرین و گرم برای استفاده در فصول سرد سال مناسب است.

۵- دیور میس دیور ادو پرفیوم، ۱۰۰ میلی لیتر

ادو پرفیوم دیور میس دیور یک عطر شیک و مدرن زنانه است که در سال ۲۰۱۷ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر سرشتی گل‌فام و شیک دارد و بیش از همه بر نت‌های گل رز یعنی رز داماسنا و رز سنتیفولیا یا صدپر کشت‌شده در سرزمین گراس فرانسه تاکید می‌کند. دیگر قسمت‌های آن را نیز ترکیبی از روایح لیموترش، نارنگی ماندارین، فلفل صورتی، اقاقیا، نعناع هندی و چوب صندل تشکیل می دهند. این عطر گرم برای استفاده در فصول سرد سال مناسب است.

۶- عطر ادکلن ویکتور اند رولف فلاور بمب زنانه، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر ادکلن ویکتور اند رولف فلاور بمب یک عطر گلی کهربایی زنانه است که در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر شرقی به دلیل دارا بودن رایحه چندین گل خوش‌بو از جمله گل های یاس، فریزیا و گل رز رایحه فوق‌العاده زنانه، لذیذ و شیک را پراکنده می کند. گرما و دلنشینی آن نیز از رایحه چوبی نعناع هندی و وانیل ناشی می شود. این عطر گرم و شیرین برای استفاده در فصول سرد سال مناسب است.