پرفروش ترین و بهترین خط چشم مویی که باید بخرید! | کار با این خط چشم مویی آسان تر است

خط چشم مویی از جمله لوازم آرایشی مورد نیاز برای کشیدن خط چشم است که می تواند در زیبایی و جذابیت شما تاثیر زیادی داشته باشد. البته برای استفاده از خط چشم های مویی باید مهارت کافی داشته باشید، در غیر اینصورت شاید آرایش خوبی نداشته باشید. اگر فردی مبتدی در حوزه آرایشگری هستید می توانید از خط چشم های مویی استفاده کنید که کار با آنها آسان تر است. در این مطلب از باملین قصد داریم پرفروش ترین خط چشم های مویی که کار با آنها آسان است را معرفی کنیم.

 

 

خط چشم پاریس (قیمت: ۱۷۵۰۰۰ تومان)

خط چشم پاریس یکی از بهترین خط چشم‌های مویی است که نام آن برای اکثریت ما آشنا است. فراموش نکنید که ممکن است قیمت خط چشم پاریس در برخی از فروشگاه‌ها بسیار ارزان باشد. اما، باید پیش از هرچیز به اصل بودن آن توجه کنیم. خط چشم پاریس، ۷ گرم حجم دارد، رنگدانه‌هایش غنی است و جلوه نهایی آن مات است. قلم خط چشم پاریس مویی است و مواد داخلی آن بسیار روان است. بنابراین، یک گزینه عالی برای افرادی است که همواره با خط چشم کشیدن مشکل دارند.

 

چرا خط چشم پاریس بهترین انتخاب است؟

در درجه اول، خط چشم پاریس سال‌ها است مورد استفاده قرار گرفته و آزمون خود را پس داده است. شست‌وشوی این خط چشم بسیار راحت است، در حالی که پس از استفاده ریزش ندارد و دور چشم پخش نمی‌شود. یکی از درگیری‌های همیشگی ما با خط چشم، خشک نشدن سریع آن و بهم خوردن فرم کلی خط چشم است؛ اما خط چشم پاریس به سرعت خط می‌شود و هنر شما را زیر سوال نمی‌برد. اگرچه خط چشم پاریس یک خط چشم حرفه‌ای برای آرایشگرها نیست، اما برای یک خودآرایی منحصربه‌فرد، گزینه‌ای بسیار جذاب است.

اگر خط چشم پاریس جزوی از لوازم آرایش‌های مورد علاقه شما نیست می‌توانید به گزینه‌های پیش رو فکر کنید:

۱٫ خط چشم مویی مای مدل Waterproof (قیمت: ۱۸۰۰۰۰ تومان)

ساخت ایران، ماندگاری بالا، خشک شدن سریع، انعطاف بالای قلم‌مو، عدم ریزش، حاوی ویتامین E، ضد آب، استفاده بسیار راحت.

۲٫ خط چشم مویی بل (قیمت: ۸۵۰۰۰ تومان)

ساخت آلمان، ماندگاری بالا، خشک شدن سریع، انعطاف بالای قلم‌مو، ضد آب، استفاده بسیار راحت، ضد حساسیت، رنگدانه‌های غنی مشکی.

۳٫ خط چشم مویی گلدن رز مدل EYELINER (قیمت: ۱۵۰۰۰۰ تومان)

ساخت ترکیه، ماندگاری بالا، خشک شدن سریع، جلوگیری از ماسیدگی، ایجاد خط یکپارچه، حجم ۶٫۵ میلی‌لیتر، استفاده بسیار راحت.

۴٫ خط چشم مویی کالیستا مدل Liner and Sharper (قیمت: ۲۱۰۰۰۰ تومان)

ساخت ایران، ماندگاری متوسط، ایجاد خط یکپارچه، رنگدانه‌های غنی مشکی، قلم موی بسیار حرفه‌ای، جلوه مات، استفاده بسیار راحت.