پرفروش ترین و بهترین رژ گونه شیگلم در سال ۲۰۲۴

یکی از مهمترین اقلام آرایشی که در زیبایی خانم ها تاثیر زیادی خواهد داشت، رژ گونه است. هر چقدر بتوانید درست تر و بهتر رژ گونه خود را انتخاب کنید و رنگ بهتری را نسبت به رنگ پوست و دیگر اقلام آرایشی خود بخرید، احتمال افزایش جذابیت شما هم بیشتر خواهد شد. رژ گونه های شیگلم از جدیدترین انواع رژ گونه هستند که در این روزها ترند شده اند. در این مطلب از باملین قصد داریم پرفروش ترین و بهترین رژ گونه شیگلم در سال ۲۰۲۴ را معرفی کنیم.

 

 

 

۱٫ رژگونه شیگلم مایع مدل Rose Ritual شماره ۶۲

رژ گونه شیگلم مدل Rose Ritual شماره ۶۲ یکی از خاص‌ترین رنگ‌های رژگونه شیگلم است. برند شیگلم که برندی سنگاپوری است، رژ گونه‌های Rose Ritual خود را با نوک اسفنجی تولید کرده است. محتویات داخلی رژ گونه شیگلم به‌صورت مایع بوده و بافتی کرمی دارد. وقتی که از این رژ گونه بر روی صورتتان بزنید جلوه‌ای کاملا طبیعی دریافت خواهید کرد. حجم رژگونه شیگلم مایع مدل Rose Ritual شماره ۶۲ ۵٫۱ میلی لیتر است و ماندگاری بلند مدتی دارد.

چرا رژگونه شیگلم مایع مدل Rose Ritual شماره ۶۲ بهترین انتخاب است؟

رژگونه شیگلم مایع مدل Rose Ritual شماره ۶۲ به این دلیل بهترین انتخاب است که محتویات داخلی آن حاوی ویتامین C است. از طرفی دیگر اگر پوستی سبزه داشته باشید، این رنگ رژ گونه شیگلم می‌تواند برای آرایش شما یک انقلاب به حساب آید. بعلاوه، شما از این نوع رژ گونه شیگلم به‌عنوان رژ لب و سایه چشم نیز می‌توانید استفاده کنید، در حالی که مطمئن هستید هیچ‌گونه آسیبی به پوست شما نخواهد رسید.

رژگونه شیگلم مایع مدل Rose Ritual شماره ۶۲ خاص‌ترین رنگ رژ گونه برای افرادی است که پوست سبزه دارند، اگر رنگ پوستتان روشن است یا از رژ گونه شیگلم مایع خوشتان نمی‌آید به گزینه‌هایی که بعدتر یاد می‌کنیم توجه فرمایید:

۲٫ رژگونه مایع شیگلم مدل Bloom شماره ۴۸

رژ گونه شیگلم، ساخت سنگاپور، سری اسفنجی، حجم ۵٫۱ میلی‌لیتر، دوام بالا، پیگمنت بالا، مناسب برای پوست روشن.

۳٫ رژ گونه شیگلم مدل Snatch N Blush شماره ۳۴

رژ گونه شیگلم، ساخت سنگاپور، دارای براش و رژگونه جامد به‌صورت جداگانه (استیکی)، دوام بسیار بالا، پیگمنت بالا، مناسب برای پوست گندمی، دارای ویتامین E.

۴٫ پالت رژگونه شیگلم مدل Sweet Cheeks

رژ گونه شیگلم؛ ساخت سنگاپور، پالت جامد و پودری، پیگمنت بالا، دارای سه رنگ طبیعی، مناسب برای آرایش به سبک اروپایی.

۵٫ رژ گونه و لب شیگلم مدل CHEEKY CARNATION DREAMS

رژ گونه و لب شیگلم، ساخت سنگاپور، کاسه‌ای، پیگمنت بالا، جلوه طبیعی، مناسب برای لب و گونه، مناسب برای پوست روشن و گندمی.