پرفروش ترین و ترندترین بلوز زنانه با پارچه گل گلی

بلوز های زنانه با پارچه گل گلی همیشه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده اند و این نوع پارچه با شادابی و رنگ های متنوعی که دارد معمولا مورد علاقه اکثر خانم هاست. پارچه های گل گلی درشت یا ریز، ساده یا پیچیده، تک رنگ و یا چند رنگ همگی از انواع بلوز زنانه با پارچه گل گلی هستند. معمولا این نوع بلوزها با پارچه های خنک و تابستانی تولید می شوند اما در زمستان هم برخی از بافت ها و بلوزهای زمستانی با این طرح های تولید شده است. در این مطلب از باملین می توانید پرفروش ترین مدل های بلوز زنانه گل دار را مشاهده کنید.

 

 

بلوز زنانه با پارچه گل گلی

این طرح‌ها می‌توانند به صورت گل‌های ریز یا درشت، ساده یا پیچیده، تک رنگ یا چند رنگ باشند. بلوز گل گلی معمولاً از پارچه‌های خنک و سبک مانند نخ، پنبه یا حریر تهیه می‌شود و برای فصل‌های گرم سال مناسب است.

بلوزهای گل گلی می‌توانند به عنوان لباس‌های رسمی یا غیررسمی مورد استفاده قرار بگیرند. برای استفاده رسمی، می‌توان آن را با شلوار جین یا دامن‌های بلند و رسمی ست کرد و برای استفاده غیررسمی، می‌توان آن را با شلوارک، ساپورت یا دامن‌های کوتاه ست کرد.

در هنگام خرید لباس با پارچه گل گلی بایستی به سایز و فرم بدن خود دقت کنید. بلوز گل گلی باید اندازه شما باشد و فرم بدن شما را زیباتر نشان دهد. همچنین به رنگ پوست خود توجه کنید. اگر پوست روشن دارید، از بلوز گل گلی با رنگ‌های روشن یا خنثی استفاده کنید. اگر پوست تیره دارید، از بلوز گل گلی با رنگ‌های تیره یا گرم استفاده کنید.

بد نیست بدانید لباس های گلدار به عنوان آیتم های کلاسیک همیشه قابل استفاده هستند. در واقع اگر یک دامن یا شلوار گل گلی دارید، می توانید تا سالها از آن استفاده کنید.

 

بلوز تو دل بسته گلدار

 

بلوز یقه ایستاده با پارچه گلدار

 

شومیز دکمه‌دار با پارچه گلدار و حریر

 

بلوز زنانه با پارچه گل گلی زیبا

 

مدل شومیز گلدار طرح ریز

 

بلوز گلدار با زمینه سفید دخترانه

 

شومیز گل گلی دخترانه و شیک

 

مدل بلوز گلدار با آستین میدی

 

مدل جدید بلوز زنانه با پارچه گل گلی

 

بلوز با پارچه گل گلی شیک زنانه

 

مدل شومیز یقه پاپیونی با پارچه گل گلی

 

مدل شومیز سفید با گل نارنجی

 

بلوز حریر گلدار رنگ روشن

 

شومیز گلدار زنانه شیک