پرفروش ترین و خوشبوترین عطرهای شرقی زنانه و مردانه

پرفروش ترین و خوشبوترین عطرهای شرقی زنانه و مردانه می تواند رایحه جدیدی را به شما هدیه دهد. برخی از این عطرها و رایحه ها بیش از ۵۰۰۰ سال قدمت دارند و می توانند در شخصیت شما تاثیر زیادی داشته باشند. هر فردی که عطر و رایحه خاصی داشته باشد مطمئنا بیشتر در ذهن ها ماندگار خواهد ماند. در این مطلب از باملین قصد داریم پرفروش ترین و خوشبوترین عطرهای زنانه و مردانه با رایحه شرقی را به شما معرفی کنیم.

 

 

پرفروش ترین و خوشبوترین عطرها با رایجه شرقی

 

۱- عطر ادکلن مردانه تام فورد نویر اکستر، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر تام فورد نویر اکستر عطری گرم و شیرین است که در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر شرقی چوبی بعد جدیدی از شخصیت شما را برای دیگران آشکار می کند و با اسپری کردن آن بر روی نبض در ابتدا رایحه بهار نارنج، جوز، هل، نارنگی ماندارین و زعفران به مشام می رسد. پس از مدتی رایحه کولفی، رز، شکوفه پرتقال، یاس و صمغ درخت مصطکی جای نت های اولیه را می گیرد و در نهایت رایحه ماندگار وانیل؛ روایح چوبی، چوب صندل سفید و کهربا به مشام می رسد.

۲- عطر کالوین کلین ایفوریا زنانه، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر زنانه کالوین کلین ایفوریا را می توان یکی از محبوب ترین عطرهای زنانه در چند سال اخیر دانست. این عطر علاوه بر محبوبیت فوق العاده، قیمت مناسبی نیز دارد و فوق العاده ماندگار است. عطر کالوین کلین ایفوریا در سال ۲۰۰۵ تولید و به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. ایفوریا عطری اسرارآمیز و جذاب است که از اسانس های انار، لاله مردابی، ارکیده، مشک ، کهربا، بنفشه و چوب ماهون تشکیل شده است. این عطر در دسته عطرهای چوبی، چرمی و شرقی قرار می گیرد و برای استفاده در فصول سرد سال مناسب است.

 

۳- عطر زنانه کنزو جانگل الفنت، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر زنانه کنزو جانگل الفنت یک عطر تند، شیرین و گرم است که در سال ۱۹۶۶ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر در گروه بویایی شرقی ادویه ای با رایحه غالب میخک قرار می گیرد و تجربه ای تازه برای بانوان شیک پوش به ارمغان می آورد. عطر کنزو از نت آغازین پرتقال ماندارین، زیره سیاه و میخک، نت میانی زیره سیاه، انبه، گل آفتابگردان، یلانگ یلانگ، شیرین بیان، گل گاردنیا و هل و نت پایانی عنبر، گیاه پاتچولی و وانیل تشکیل شده است و برای استفاده در شب های سرد پاییز و زمستان مناسب است.

۴- عطر ادکلن جورجیو آرمانی کد مردانه، ۱۲۵ میلی لیتر

عطر ادکلن جورجیو آرمانی کد اولین عطر شرقی این برند معتبر عطرسازی است که در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر در دسته عطرهای گرم، تند و تلخ قرار می گیرد و ترکیب روایح چرم ، تنباکو ، چوب گایاک و شکوفه ی زیتون آن را به بهترین انتخاب برای فصول سرد سال تبدیل می کند. این عطر مردانه توسط شخصی به نام Antoine Lie خلق شد و توانست جایزه FiFi را در سال ۲۰۰۶ به عنوان بهترین عطر لوکس سال به خود اختصاص دهد.

۵- عطر ادکلن دیور پویزن گرل، ۱۰۰ میلی لیتر

عطر ادکلن دیور پویزن گرل یک عطر زنانه گرم، شیرین و جذاب است که در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر رایحه ای تلخ و در عین حال شیرین و گل فام دارد و با رایحه دلپذیر و خواستنی اش برای خانم های جوان مدرن و امروزی ساخته شده است. نت اولین این عطر با رایحه نارنج و لیمو ترش آغاز می شود. پس از مدتی نت های میانی رز و شکوفه پرتقال به مشام می رسد و در نهایت رایحه ماندگار گل آفتاب پرست، وانیل، دانه تونکا، بادام، چوب صندل سفید، کشمران و بلسان کلمبیایی در فضا پراکنده می شود.

۶- عطر ایو سن لورن سینما، حجم ۹۰ میلی لیتر

عطر ایو سن لورن سینما یکی از عطرهای برند ایو سن لورن است که در سال ۲۰۰۴ رونمایی شد. این عطر با رایحه شیرین، ملایم، دل انگیز و سحرآمیزش برای شب های سرد زمستانی و مهمانی های شبانه مناسب است. با اسپری کردن این عطر بر روی نبض در ابتدا بوی گرامانتین، شکوفه بادام و گل نگونسار به مشام می رسد. پس از مدتی رایحه زنبق بلادونا ، گل یاس و گل صد تومانی جای نت های اولیه را می گیرند و در نهایت بوی ماندگار کهربا ، مشک ، رزین استیراکس و وانیل فضا را پر می کند.