پرفروش ترین پرایمر عید ۱۴۰۳ که باید بخریم!

زیرسازی پوست قبل از آرایش از مهمترین نکاتی است که باید قبل از آرایش کردن رعایت کنیم. هر چقدر زیرسازی قوی تری داشته باشیم، مطمئنا نتیجه کار بهتر خواهد بود و می توانیم با یک آرایش جذاب، پوستی زیبا و شفاف داشته باشیم. در واقع این زیرسازی می تواند در ماندگاری آرایش هم تاثیر زیادی داشته باشد. مهمترین قلم از لوازم آرایشی در زیرسازی، پرایمر است که باید از آن استفاده کنید تا منافذ پوستی را ببندید و پس از آن از کرم پودر استفاده کنید و پوستی یکپارچه و آماده برای آرایش داشته باشید. در این مطلب از باملین قصد داریم پرفروش ترین پرایمر عید ۱۴۰۳ را معرفی کنیم.

 

 

پرایمر اورال LOREAL  مدل Infallible

پرایمر اورال LOREAL  مدل Infallible با خاصیت مات کنندگی‌اش یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین پرایمرهایی است که برای عید می‌توانیم تهیه کنیم. این پرایمر که فاقد پارابن است، سطح پوست را کاملا یکپارچه خواهد کرد. اگر پوست نسبتا چربی داشته باشیم و همیشه استفاده از پرایمرها برای ما زجردهنده باشد، بهتر است به پرایمر لورال تکیه کنیم که مناسب برای پوست‌های چرب و مختلط است. این پرایمر ماندگاری بالایی دارد و چربی پوست را کنترل می‌کند.

چرا پرایمر اورال LOREAL  مدل Infallible بهترین انتخاب است؟

یکی از دلایلی که ما پرایمر اورال LOREAL  مدل Infallible را به‌عنوان بهترین پرایمر پیشنهاد کردیم، بافت سبک و نرم آن است که باعث نمی‌شود پس از آرایش کامل، احساس سنگینی کنیم. در این پرایمر، هیچ‌گونه رنگی وجود نداشته و ترکیب رنگی کرم‌پودر، پن کک، هایلایتر و رژگونه ما را تغییر نمی‌دهد. جدای از این مسائل، باید به قدرتی که پرایمر اورال برای پوشاندن چروک‌ها و بستن منافذ باز پوست دارد، اشاره کنیم. قدرتی که کمتر پرایمری از آن برخوردار است در حالی که این پرایمر پوست را نیز چرب نمی‌کند.

اگر پیشنهاد ما مورد پسند شما نبود یا می‌خواهید هزینه کمتری کنید به گزینه‌های پیش رو فکر کنید:

۱٫ پرایمر گابرینی مدل PHOTO FINISH

ساخت ترکیه، حجم ۳۰میلی‌لیتر، بافت سبک، جلوه مات، جلوگیری ازدرخشش افراطی پوست، ماندگاری طولانی، مناسب برای انواع پوست.

۲٫ پرایمر گلدن رز GOLDEN ROSE MAKE-UP PRIMER MATTIFYING & PORE MINIMISING

ساخت ترکیه، حجم ۳۰ میلی‌لیتر، بدون رنگ، فاقد پارابن، ماندگاری بالا، پوشاندن منافذ پوست و چروک‌ها، مناسب برای انواع پوست.

۳٫ پرایمر میبلین ژله ای بیبی اسکین

ساخت آمریکا، فاقد تست حیوانی، بافت ژله‌ای و سبک، نرم‌کننده، بستن منافذ باز پوست، غیر کمدوژنیک، بالا بردن ماندگاری آرایش.