پرفروش ترین گردنبند ستاره ای دخترانه | با این ۱۵ مدل گردنبند طرح ستاره همیشه درخشان باشید!

گردنبند ستاره ای دخترانه و زنانه در این سال ها بیشتر از گذشته مد شده اند. این مدل گردنبندها آویز ستاره دار معمولا نشانه آرزوها، رویاها و نام ستاره هستند. معمولا گردنبندهای ستاره ای با شکل های دیگر مانند ماه و خورشید هم ترکیب می شوند و شکل زیباتری را درست می کنند. اگر شما هم به دنبال یک گردنبند مینیمال دخترانه جذاب با طرح ستاره هستید می توانید در این مطلب از باملین ۱۵مدل گردنبند ستاره ای دخترانه را مشاهده کنید.

 

گردنبندهای طرح ستاره

حالا که شب‌ها طولانی‌تر است؛ بهتر و راحت‌تر می توانید ستاره ها رصد کنید. از گذشته های دور تا به امروز، همه ما انسان ها مجذوب آسمان و زیبایی‌های آن هستیم.  هر یک از این نمادهایی که در آسمان حضور دارند افسانه های جالبی را خلق کردند و یکی از آن‌ها ستاره است.

ستاره ها به انسان‌ها کمک می‌کردند تا راه خود را پیدا کنند و به خانه برگردند.  ستاره ها در طول تاریخ، به بشر امیدواری دادند و مانند یک راهنما بودند. حتی در دنیای مدرن امروز، دنیای پر از صفحه نمایش، ماشین و سرعت، ما همچنان مجذوب ستاره هستیم. وقتی در شب به آسمان نگاه می‌کنیم، افسانه‌هایی را که در کودکی خوانده‌ایم به خاطرمان می آوریم و آرامش می‌گیریم.

 

اما معنای نمادین پشت ستاره چیست؟

از گذشته، ستارگان الهام بخش هنرمندان و دانشمندان بوده‌اند. ستاره ها یکی از پیچیده ترین نمادها هستند و در هر فرهنگی معنای خاصی دارند. در قدیم بسیاری از کشتی ران ها از ستاره ها برای رسیدن به خانه شان استفاده می کردند، ستاره ها اغلب نماد راهنمایی هستند.

همچنین ستارگان نماد عرفانی هستند و در داستان های قدیمی حضور داشتند. همچنین گردنبندهای ستاره نشان دهنده آرزوها، رویاها و دستاوردهایی شخصی است که آن را بر گردنش آویخته است.

 

گردنبند ستاره توخالی
گردنبند ستاره آویز
گردنبند چند ستاره
گردنبند نقره ستاره
گردنبند ستاره و ماه

 

 

گردنبند نگین دار ستاره
گردنبند شیک ستاره
گردنبند تک نگین ستاره
گردنی ستاره
گردنبند طلا ستاره
گردنبند سه ستاره
گردنبند تک ستاره
گردنبند ناز ستاره
گردنبند دو ستاره
گردنبند زیبای ستاره