پنج دلیل استفاده از فنس چمنی

راه های زیادی وجود دارد که می توانیم برای تضمین امنیت خود از آن ها استفاده کنیم. به خصوص امنیت در فضای باز که توسط سیستم های حصاری تامین می شود. امروزه به جای سیستم های نرده کلاسیک، سیستم های حصاری جدید ایجاد شده است. نرده های پانل کلاسیک یا سیستم های حصار سیمی جذابیت تزئینی خود را از دست دادند. در عوض، یک محصول حصار مدرن، که در سال های اخیر به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است، توسعه یافته است.

این محصول که از آن به عنوان فنس چمنی تعریف می کنیم، با ساختار تزئینی و شیک خود توجه هر شخصی را جلب می کند. بنابراین، بیایید دریابیم که این فنس چمنی محبوب چیست، کجا استفاده می شود، مزایای آن چیست و هزینه های آن نیز چقدر است.

 

فنس چمنی چیست؟

فنس چمنی نوعی نرده است که با استفاده از چمن مصنوعی تولید می شود. نوع چمن مصنوعی مورد استفاده روی زمین که روی دیوار و حصار استفاده می شود، متفاوت است. برخلاف نرده های پانل کلاسیک، محصولی است که محافظت کامل را ارائه می دهد. وقتی از بیرون به آن نگاه می کنید، با ساختاری که از دیده شدن درونش جلوگیری می کند، توجه را به خود جلب می کند و منظره بسیار زیبایی را تولید کرده است. فواصل حصار حریم خصوصی بسیار کوچک است. بنابراین نمی توان داخل را از بیرون دید.

مکان های مورد استفاده از فنس چمنی

فنس چمنی در مکان هایی مانند دیوار باغ، پشت بام، زمین های ورزشی و پارک ها و برای محوطه سازی استفاده می شود. نرده های چمنی و پرچین های چمن کاربرد گسترده ای دارند. بر این اساس، فنس چمنی و پرچین های چمن را می توان به راحتی در هر جایی که از سیستم های حصار سیمی استفاده می شود استفاده کرد.

قسمت‌های بیرونی سیستم‌های حصار سیمی که به منظور حصارکشی فضاهای باز مانند زمین‌های زراعی، باغ‌ها و زمین‌ها به‌ویژه مورد استفاده قرار می‌گیرند، با نرده‌های چمنی یا پرچین‌های چمن پوشانده می‌شوند و در نتیجه نمای تزئینی تری ارائه می‌دهند. نه تنها در فضاهای باز، بلکه در باغ‌های مشاغل مختلف مانند کافه‌ها و رستوران‌ها که با نرده‌ های سیمی محصور شده‌اند، با نرده‌های چمنی یا پرچین‌های چمن پوشیده شده‌اند تا منظره تزئینی زیبا و جذابی را ارائه دهند.

به این ترتیب، سازه‌های سرپوشیده‌تر، فضا را سر زنده تر با چشم‌اندازی زیباتر نشان می‌دهند. اگر چنین مناطقی دارید و نمی خواهید حصار سیمی فضایتان نمایان شود، می توانید این روش را انتخاب کنید تا ظاهری زیباتر داشته باشید و فضای خود را در بیرون پر نور تر نشان دهید.

ویژگی های فنس چمنی

فنس چمنی و پرچین های چمن مزایا و ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند. بر این اساس، ویژگی های نرده های چمنی و پرچین های چمن به شرح زیر است:

 • مقرون به صرفه است
 • بدون فرسوده شدن فنس
 • قابل استفاده در تمام فصل ها
 • بدون نشستن گرد و غبار روی آن ها
 • آسان تمیز میشود
 • از دیده شدن خانه یا سازه از بیرون جلوگیری می کند
 • یک چشم انداز زیبایی شناختی از نظر تزئینی ارائه می دهد
 • موجود در رنگ های مختلف

ظاهر گونه های مورد نظر را می توان با حصارهای سبز و پرچین های چمن که چنین ویژگی هایی را ارائه می دهند به دست آورد. فنس چمنی و دیوار سبز آکاردئونی همیشه می‌توانند به این منظور ترجیح داده شوند که محوطه از بیرون بسیار تمیز تر، رنگارنگ و زیباتر به نظر برسد.

دلایل استفاده از فنس چمنی

 1. امنیت

مزیت اصلی فنس چمنی حفاظت امنیتی است. نصب این فنس با کیفیت بالا یک راه حل پیشگیرانه ایده آل برای محافظت از خانه شما در برابر رهگذران، حیوانات ناخواسته یا حتی هر گونه مزاحم احتمالی است. و نه تنها منزل شما را در برابر بازدیدکنندگان ناخواسته محافظت می کند، بلکه به محافظت از کودکان و حیوانات شما نیز کمک می کند.

فنس چمنی یک انتخاب بسیار محبوب برای حصار صفحه نمایش جذاب و مدرن است که دوام، استحکام و امنیت را ارائه می دهد. علاوه بر این، تعمیر آن ها آسان است و تعمیر و نگهداری آن کم است، زیرا شما فقط باید یک برد آسیب دیده را جایگزین می کنید تا یک پانل کامل.

 1. حریم خصوصی

شاید خانه همسایه‌تان مشرف به فضای باغ شما باشد، یا از میان شکاف ‌های پرچین، شما را در حال صرف غذا در فضای باز ببینند. اگر اینطور است، به احتمال زیاد فضای بسته خود را می خواهید، و ما شما را سرزنش نمی کنیم. فنس چمنی یک حریم خصوصی استثنایی را ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که با دوستان و خانواده در انزوا گردهمایی داشته باشید

اگر در حال حاضر یک دیوار باغ زیبا و کاریزماتیک دارید، اما به جای یک حصار کاملاً جدید، به دنبال حفظ حریم خصوصی بیشتر هستید، ما می‌توانیم یک حصار شیک و رنگارنگ را نصب کنیم تا فضای شما خصوصی و مناسب باشد.

 1. تقسیم کننده

اگر فضای بیرونی را با همسایه خود به اشتراک می گذارید، خواه در اطراف خانه، محل کار یا زمین شما باشد، نرده ها راهی عالی برای تقسیم این فضا هستند، بنابراین می دانید کدام یک از آن شماست و می تواند یک مرز مشخص ایجاد کند. فنس چمنی همچنین یک راه ساده و موثر برای جدا نگه داشتن گیاهان شما، چه به دلایل زیبایی شناختی و چه برای جدا کردن آن ها از هرس بیش از حد همسایه است.

آن ها همچنین یک مرز متمایز بین مناطق بازی کودکان و زمین های باغ ارائه می دهند و کودکان را ایمن نگه می دارند و گیاهان شما را نیز سالم نگه می دارند.

 1. پناه

یکی دیگر از مزایای بزرگ گرین وال مصنوعی این است که کمی محافظت و سرپناه در برابر عوامل ایجاد می کنند. باد، باران، برف، آفتاب سوزان؟ نگران نباشید! فنس چمنی بسته به موقعیت حصار شما می توانند به عنوان بادگیر عمل کنند و برای باغ شما سایه ایجاد کنند. این فنس یک راه ایده آل برای نجات اموال، خانواده، گیاهان و مبلمان باغ شما از آب و هوای غیرقابل پیش بینی است.

 1. تزیین

آیا می خواهید ظاهری شیک برای باغ خود ایجاد کنید و همچنین حریم خصوصی و امنیت را اضافه کنید؟ فنس چمنی با کیفیت بالا می تواند ساختار، سبک، حفاظت و لذت زیادی را به فضای بیرونی شما بیاورد.

مشخصات فنس چمنی

فنس چمنی برای دستیابی به ظاهری طبیعی از نظر معماری در باغ ها، خانه ها، محل کار و کافه ها استفاده می شود. روی سیم ها اعمال می شود و به صورت روکش PVC و محافظت شده در برابر اشعه ماوراء بنفش بر روی گالوانیزه گرم تولید می شود. پانل های حصار چمنی تزئینی ظاهر فنس چمنی سبز را در طول سال، حتی در تمام فصول، ارائه می دهند.

مراحل نصب فنس چمنی

نحوه ساختن فنس چمنی در ۸ مرحله ساده خلاصه می شود

 • طرح بندی تنظیم می شود
 • دیوار مشخص شده اندازه گیری می شود و بست ها علامت گذاری می شوند
 • حفره هایی برای نصب ایجاد می شود
 • بست حفره ها نصب می شود
 • ریل ها به بست های علامت گذاری شده وصل می شوند
 • فنس چمنی روی ریل نصب و وصل می شود
 • فنس را محکم در جای خود ثابت می کنند و حالا فنس چمنی شما آماده است

قیمت مناسب فنس چمنی

تعیین هزینه فنس چمنی روز به روز متفاوت است. قیمت این فنس های حریم خصوصی بسته به طراحی حصار و نوع چمن مصنوعی که شما ترجیح می دهید متفاوت است. شما باید ابتدا اندازه دیوار خود را داشته باشید سپس یک معمار مناسب را انتخاب کنید تا فنس شما را آماده کند.

 

جمع بندی

فنس چمنی به عنوان بهترین راه برای تزئین و حفظ حریم خصوصی در نظر گرفته می شوند. ممکن است در سال‌های اخیر مفهوم حصار چمنی را زیاد بشنوید، زیرا این محصول روز به روز محبوب‌تر شده است. اگر تعجب می کنید که چرا، پاسخ بسیار ساده است: آن ها امنیت مورد نظر شما را فراهم می کنند و در عین حال مکان استفاده را با ظاهری لوکس ارائه می دهند.

همه ما به دنبال محصولاتی هستیم که بهترین ها را برای ما عرضه می کند. ظاهر خوب و چشم نواز و عملکرد تنها چند معیار از چیزی است که ما همیشه به دنبال آن بوده ایم. تزیین اماکن ما و در حین انجام این کار داشتن محصولی که آن را نیز ایمن کند نمونه ای از این محصول است. فنس چمنی یک محصول چند منظوره است که انواع مختلفی دارد که نیاز های متنوع مشتریان را برآورده می کند. منطقه استفاده از پانل های حصار چمن مصنوعی نیز بسیار گسترده است.