پوشیدن این مدل لباس ها منسوخ شده! | استایل هایی که دیگه مد نیستن رو بشناسید!

مد و نوع استایل هر سال به روز می شود و به گونه ای است که شاید مدل پوششی که تا ۲ سال پیش مورد تحسین همه بود امسال منسوخ شده باشد و هرگز نباید از آن استفاده کنید. به هر حال صنعت مد و پوشاک به گونه ای بازار را کنترل می کند که شما همیشه به لباس های جدید نیاز داشته باشید و با پوشیدن برخی از لباس های منسوخ شده احساس خوبی نداشته باشید. در این مطلب از باملین قصد داریم لباس های منسوخ شده در دنیای مد که دیگر مد نیستند را به شما معرفی کنیم.

 

  • یک زمانی باید حتما کیف و کفش یک رنگ می‌بودند تا خوش‌تیپ به نظر برسید! اما مدت‌هاست دیگر دنیای مد و فشن از این رویه حمایت نمی‌کند! همین که تناسب کیف یا کفش با یکی از لباسهای شما برقرار باشد کافیست. تازه جذابتر هم به نظر خواهید رسید!

  • یادتان می‌آید دوره‌ای بود که هر کسی شلوار پارچه‌ای با کفش کتانی و ورزشی می‌پوشید مورد تمسخر قرار می‌گرفت؟! خرسندم که بگویم امروزه دیگر یک جور کلاس خاص حساب می‌شود! بزرگ‌ترین برندهای دنیا هم در تبلیغاتشان از کنار هم گذاشتن این ست استقبال می‌کنند! پس این قانون را هم خط بزنید!

  • سایز لباس ربطی به رنگی پوشیدن ندارد! قبلترها اگر سایز بالایی داشتید رنگ مشکی یا کلا رنگ‌های تیره به شما پیشنهاد می‌شد ولی دیگر روی آن قانون نامهربان هم خط کشیده شد! درست است که رنگ تیره در لاغرتر نشان دادن شما موفق عمل می‌کند ولی  باید بدانید دوره‌ی خجالت کشیدن از افزایش وزن گذشته است، از تمام رنگ‌ها می‌توانید با لذت استفاده کنید!

این نکته را مدنظر داشته باشید که هماهنگ پوشیدن و هارمونی داشتن رنگ‌ها با هم، پارچه‌های متناسب و زیبا انتخاب کردن و اینکه با توجه به اندامتان لباس انتخاب کنید، نه تنگ‌تر و نه خیلی گشادتر، این موارد هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد و اگر پیرو ترندهای روز هم نباشید همیشه با رعایت کردن این نکته‌ها ظاهری خوب خواهید داشت.