پیام usdt در واتساپ چیست؟ (کلاه برداری تتر در واتس آپ!)

پیام usdt در واتساپ چیست؟ این پیام در واقع یک مدل کلاه برداری جدید در واتس آپ است که توسط تتر صورت می گیرد. کلاه برداری تتر در واتس آپ این روزها خیلی رو بورس است و ما باید مواظب باشید که سرتان کلاه نرود! در برخورد با چنین پیام هایی در واتس آپ باید آن ها را نادیده بگیرید و بلاک شان کنید. چون در ادامه ممکن است برای شما دردسرساز شود! در این خبر از باملین قصد دارید در مورد کلاه برداری تتر در واتس آپ و پیام usdt در واتساپ صحبت کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

پیام usdt در واتساپ چیست؟

کلاهبرداری تتر در واتساپ، با ارسال پیام‌های ناشناس انجام می‌شود. به این ترتیب که یک شماره ناشناس (معمولاً از امریکا با کد ۱+) به شما پیام می‌دهد و اطلاعات یک حساب کاربری در یک صرافی جعلی را در اختیارتان قرار می‌دهد. این اطلاعات شامل آدرس سایت، شماره حساب، رمز عبور و موجودی حساب است. موجودی تتر این حساب‌های جعلی معمولاً بیشتر از یک میلیون توکن است!

وقتی با این اطلاعات وارد سایت صرافی شوید، یک حساب کاربری می‌بینید که با چند میلیون ارز USDT منتظر شماست. اما امکان برداشت وجود ندارد چون این تترها، ارز دیجیتال واقعی نیستند. ولی صرافی از شما می‌خواهد برای برداشت موجودی حساب، سطح کاربری خودتان را ارتقا بدهید و حساب VIP بخرید. برای این کار هم باید حداقل ۵۰ دلار پول بپردازید و کیف پول‌تان را شارژ کنید.

بعد از خرید اکانت وی‌آی‌پی از طریق شارژ کیف پول، سارق این پول را برمی‌دارد و پروژه کلاهبرداری تتر در واتساپ با موفقیت به پایان می‌رسد. در ضمن باید بدانید سایت‌های صرافی جعلی یا اسکم (Scam)، چند بار و هربار با مبالغ بیشتر از شما می‌خواهند اکانت‌تان را ارتقا دهید.

همچنین ممکن است فرستنده پیام یا سایت پروژه کلاهبرداری، از شما بخواهد رمز کیف پول ارز دیجیتال خودتان را در اختیارش قرار دهید. در این روش، شما فقط هزینه شارژ حساب را از دست نمی‌‌دهید؛ کل موجودی والت شما در عرض چند ثانیه به سرقت خواهد رفت.

به‌هیچ‌وجه روی لینک‌های این پیام‌ها کلیک کنید و هیچ خرید و تراکنشی در چنین سایت‌هایی انجام ندهید. اطلاعات حساب از جمله رمز عبور و موجودی، اطلاعات محرمانه‌ای هستند که صرافی‌های معتبر، بودجه‌های هنگفتی را صرف محافظت از آنها می‌کنند. بنابراین هیچ پروژه یا صرافی قابل اعتمادی، چنین اطلاعاتی را از طریق یک پیام واتساپ برایتان ارسال نخواهد کرد. اگر چنین اطلاعاتی را از در قالب یک پیام یا ایمیل از یک سایت دریافت کردید، حتما با یک پروژه اسکم مواجه هستید.

همچنین باید بدانید هرگونه اطلاعات مربوط به کیف پول ارز دیجیتال شما (به‌جز کلید عمومی یا آدرس)، کاملاً محرمانه است و به‌هیچ وجه نباید آن را با کسی به اشتراک بگذارید.

کلاه برداری تتر در واتس آپ

در این مطلب در مورد پیام usdt در واتساپ چیست و کلاه برداری جدید تتر در واتس آپ صحبت کردیم. امیدواریم هیچ وقت گول افراد سودجود را نخورید و سرمایه تون همیشه حفظ شود. اگر از این مطلب راضی بودید حتما برای دوستان تان هم بفرستید و اطلاع رسانی کنید.