پیدا شدن موی یک حشره زیر شیشه گوشی گران قیمت + عکس

به گزارش باملین هفته‌ی گذشته، گوشی وان پلاس ۱۲ با مشخصات بسیار خوبی رونمایی شد. در حالی که انتظار می‌رود گوشی‌های تازه معرفی‌شده با برخی از باگ‌های نرم افزاری همراه باشند، گوشی وان پلاس ۱۲ به معنای واقعی کلمه در بدنه‌ی خود باگ (حشره) دارد.

یکی از خریداران این گوشی پرچم‌دار با انتشار پستی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو، به وجود حشره‌ی مرده در زیر چسب گوشی و نیز وجود مویی در زیر شیشه اشاره‌ می‌کند.

1

مسلماً وقوع چنین اتفاقی بسیار عجیب به نظر می‌رسد؛ زیرا گوشی‌ها در محیط‌های تمیز و مناسب مونتاژ می‌شوند تا از بروز پدیده‌های این‌چنینی جلوگیری شود.

یافتن مواد زائدی مانند مو و حشره در زیر شیشه‌ی گوشی وضعیتی نگران‌کننده است اما بعید به نظر می‌رسد که چنین پدیده‌ای به‌طور گسترده رخ داده باشد.

1

وجود شکاف در زیر شیشه‌ی سطح پشتی وان‌پلاس ۱۲ به‌طور گسترده‌ای گزارش شده است. بعضی از کاربران متوجه شده‌اند که شکاف‌هایی بین شیشه و ماژول دوربین وجود دارد؛ همچنین از وجود چسب‌های اضافی باقی‌مانده از زمان مونتاژ اعلام نارضایتی کرده‌اند.

وان‌پلاس ۱۲ فعلاً به بازار چین محدود شده‌ است؛ اما به‌زودی برای بازارهای جهانی عرضه می‌شود.

می‌توان امیدوار بود که این مشکلات قبل از عرضه‌ی جهانی برطرف شوند. هنوز اطلاعات دقیقی در مورد قیمت گوشی مورد بحث در بازارهای جهانی منتشر نشده است.