پیش ثبت نام تور کربلا نوروز ۱۴۰۳

پیش ثبت نام تور کربلای نوروز ۱۴۰۳ آغاز شد.

تورهای نوروزی کربلا یکی از انواع تورهای کربلای پرطرفدار است. بسیاری از دوستداران اهل بیت دوست دارند نوروز را در کربلا بگذرانند و در زمان تحویل سال در محضر آقا امام حسین (ع) حضور یابند. به همین دلیل است که تور نوروزی در بین شیعیان محبوبیت دارد. پیش ثبت نام تور کربلای نوروز ۱۴۰۳ هم اکنون آغاز شده است برای مشاهده قیمت تور کربلای نوروز ۱۴۰۳ و یا ثبت نام می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید. اینجا کلیک.

پیش ثبت نام تور کربلای نوروز 1403

برنامه تور کربلای نوروز ۱۴۰۳ چگونه است؟

برنامه تور دو طرفه است، یعنی. شما به فرودگاه امام خمینی تهران می روید، در آنجا سوار هواپیما می شوید، در نجف از هواپیما پیاده می شوید و سپس به هتل محل اقامت خود منتقل می شوید تا اتاق خود را تهیه کنید. شما دو روز در نجف هستید و می توانید از شهر نجف اشرف دیدن کنید، در نجف می توانید از مسجد کوفه، حرم امام علی (ع)، مسجد سهله دیدن کنید. سپس با اتوبوس VIP به کربلا می روید و پنج روز در کربلا می مانید. در این پنج روز می توانید به زیارت حرم آقا امام حسین (ع)، حضرت عباس (ع)، تل زینبیه، مقبره دو طفل مسلمان و .. .میروی بعد از گذاشتن سال در کربلا با هواپیما به ایران برمیگردی.

خدمات سفر نوروزی کربلا چیست؟

در تور کربلای نوروز بیمه مسافرتی دریافت می کنید خدمات تور شامل ترانسفر فرودگاهی، صبحانه و نهار بوفه، برگزاری هفت سین نوروزی در لابی هتل، زیارت یک روزه کازمین و سامرا، منوی غذایی بوفه ممتاز، پذیرایی سه وعده، صبحانه، ناهار، شام، استفاده از اتوبوس VIP، رزرو بهترین هتل های کربلا با کیفیت بالا، وجود اتاق تضمینی در هتل که باعث می شود در تحویل گرفتن کلید اتاق کمتر منتظر بمانید و …

چگونه می توانم تور کربلای نوروز ۱۴۰۳ را ثبت نام کنم؟

پیش ثبت نام تور کربلای نوروز ۱۴۰۳ در حال حاضر ادامه دارد، مهم ترین چیزی که برای ثبت نام نیاز دارید گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار است. توسط آژانس مسافرتی تور کربلا انجام می شود. شما می توانید تورهای ویژه نوروز را با بهترین قیمت و کیفیت رزرو کنید. در این رابطه می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید. همچنین می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۳۳۸۱۵۶۰۹ یا پاسخگویی ۲۴ ساعته با شماره ۰۹۱۲۹۱۵۴۰۶۶ از تورهای نوروزی مطلع شوید.

پیش ثبت نام تور کربلای نوروز 1403

مراسم و فعالیت های تور کربلای نوروز

زائران در سفر به کربلا امکان شرکت در مراسم عزاداری و زیارت را دارند. این مراسم با شور و اشتیاق به دلایل مختلف، تجربیات زیادی را در اختیار زائران قرار می دهد و از طریق آن می توان ارتباط عمیق تری با امام حسین (ع) برقرار کرد. از جمله فعالیت های این نوع تور می توان به زیارت حرم امام علی (ع)، حرم امام حسین (ع)، حرمین عسکرین، سال تحویل بین الحرمین، زیارت قبور دو نفر اشاره کرد. کودکان مسلمان در حال زیارت حرم امام زمان، تل زینبیه و دیگران.

نتیجه

تور کربلا فرصتی بی نظیر برای زائران برای سفر به سرزمین مقدس کربلا و بهره مندی از تجربه ای معنوی و دینی است. این سفر فرصتی است برای ترویج فرهنگ و ارزش های اسلامی و تقویت ارتباط انسان با خدا و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام جهت ثبت نام در تور کربلا و همچنین اطلاع رسانی از شرایط. . تور کربلا از سایت ما دیدن کنید تور کربلا با ۱۸ سال سابقه در تور کربلا یکی از بهترین آژانس های زیارتی در زمینه تور کربلا می باشد.

این مطلب یک گزارش تبلیغاتی است و توسط گروه تحریریه اختازآنلاین تهیه نشده است.