پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست و نماشویی با طناب با تضمین قیمت درکفساب پلاس

بسیاری از افراد برای انجام کارهای ساختمانی خود به دنبال این هستند تا یک شرکت معتبر پیدا کنند. زیرا همه  شرکت هایی که کارهای ساختمانی مانند: پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست،شستشوی نمای ساختمان، کفسابی پارکینگ،نصب توری مرغی و نقاشی نمای ساختمان بدون داربست را انجام می دهند. چون افراد ماهری را در اختیار ندارند نمی توانند به خوبی چنین خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهند. همین امر موجب شده است بسیاری از افراد اعتماد خود را به چنین شرکت هایی از دست بدهند.

اما اگر شما نیز جز این افراد هستید بهتر است بدانید به هیچ وجه چنین فکری درست نمی باشد. زیرا افراد بسیار ماهری در این زمینه هستند که در شرکت های معتبر مشغول به کار می باشند. یکی از معتبرترین شرکت هایی که در این زمینه امروزه مشغول به کار می باشد. و افراد ماهر بسیار زیادی را در اختیار دارد، شرکت کفساپ پلاس می باشد.

به احتمال زیاد چون ما در این جا شرکت کفساب پلاس را به عنوان یکی از بهترین شرکت های تهران معرفی کرده ایم. بسیاری از شما این سوال را می پرسید که این شرکت چه خدماتی را ارائه می دهد. اگر دوست دارید با خدمات چنین شرکتی آشنا شوید ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید. چون ما در اینجا بعضی از آنها را به شما معرفی کرده ایم.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست

افتادن سنگ های نما باعث به وجود آمدن خسارت های مالی و جانی زیادی می شود. چون سنگ های نما دارای وزن زیادی می باشند. و از ارتفاع بالا به سمت پایین پرت می شوند. اگر به افراد در حال عبور برخورد کنند، حتما باعث مرگ آن ها می شوند.

همچنین اگر به ماشین های عبوری در آن ناحیه نیز برخورد کنند. حتما خسارت مالی فراوانی به وجود خواهند آورد. اما چگونه می توان از بروز همچین اتفاقاتی جلوگیری کرد؟ تنها راهی که می توان با استفاده از آن از ریزش سنگ نما جلوگیری کرد استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست می باشد. زیرا با استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تمام سنگ های نمای یک ساختمان به خوبی به نما وصل می شوند و هیچ چیزی نمی تواند باعث ریزش آن ها شود.

ساختمان های مرتفع زیادی وجود دارند که دچار ریزش نما می شوند. برای رفع مشکل این گونه از ساختمان ها نمی توان داربست وصل کرد زیرا دارای ارتفاع بسیار زیادی هستند. پیچ رولپلاک نما با طناب ارزان ترین و بهترین روشی است که امروزه برای جلوگیری از ریزش نما از آن استفاده می کنند.

پیچ و رولپلاک نما با طناب روشی است که می تواند به راحتی تمام زشتی های نمای یک ساختمان را از بین ببرد. انجام این کار باید به بهترین روش و با توجه زیادی انجام شود. به همین خاطر باید توسط ماهرترین افراد و با بروز ترین وسایل انجام شود. شرکت کفساب پلاس این کار را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت برای مشتریان خود انجام می دهد.

مهم ترین موارد در قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

موارد بسیار زیادی وجود دارند. که بر قیمت پیچ و رولپلاک نما تاثیر می‌ گذارند. به همین منظور اگر دوست دارید با آنها آشنا شوید بهتر است ادامه مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

تعداد طبقات

بهتر است بدانید هر چقدر تعداد طبقات یک نما بیشتر باشد چون حجم کار افزایش پیدا می کند هزینه آن نیز بیشتر می شود.بسیاری از افراد تصور می‌ کنند که هزینه پیچ و رولپلاک نمای یک ساختمان سه طبقه نصف هزینه پیچ و رولپلاک نمای یک ساختمان ۶ طبقه می باشد. چنین تصوری درست نیست  چون معمولا هزینه به طور کامل دو برابر نیست و همیشه کمی کمتر از دو برابر می باشد.

متراژ نما

همانند تعداد طبقات متراژ نما نیز می ‌تواند بر قیمت نهایی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تاثیر گذار باشد. زیرا هر چقدر متراژ نما بیشتر باشد حجم کار افزایش پیدا می کند. به همین خاطر قیمت نماهایی با متراژ بالا همیشه بیشتر از نماهایی با متراژ کم می باشد.

جنس سنگ

معمولا هر نوع سنگی سختی خاصی دارد و توان و انرژی که برای سوراخ کردن آن باید به کار رود نیز متفاوت می باشد به همین خاطر نوع سنگی که در نمای ساختمان ها به کار میرود می تواند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نهایی پیچ و رولپلاک نما داشته باشد.

ابزارهای به کار رفته در نما

در نماهای جدید برای زیباتر دیده شدن نما به آن پیچ و خم می دهند. برای ایجاد پیچ و خم های نما معمولا از ابزار هایی مانند:ستون‌ها، قاب های پنجره برجسته و نوار های افقی استفاده می کنند.

چنین نماهایی که در آنها از ابزار های مختلفی استفاده می کنند به نماهای رومی معروف می باشند.بنابراین بهتر است بدانید هر چقدر ابزار های به کار رفته در یک نما بیشتر باشند میزان پیچ و خم های آن نیز بیشتر هستند که همین امر باعث افزایش قیمت پیچ و رولپلاک آن می شود.

اندازه سنگ ها

اگر سنگ های به کار رفته در یک نما همه به یک اندازه باشند فردی که کار پیچ و رولپلاک آنها را انجام می دهد برای همه سنگ ها از میزان خاصی پیچ رولپلاک استفاده می کند. هر چقدر سنگ های یک نما بزرگتر باشند کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان زودتر انجام می‌ شود و قیمت آن نیز پایین تر می باشد.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شرق تهران

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شرق تهران

پیچ رولپلاک نمای ساختمان یک روش مؤثر برای افزایش ایمنی و دوام نماهای سنگی است. که به ویژه در مناطقی مانند شرق تهران با توجه به شرایط جوی و زلزله خیز بودن منطقه اهمیت بیشتری پیدا می کند. این فرآیند شامل استفاده از پیچ ها و رولپلاک های مخصوص برای تثبیت سنگ های نما و جلوگیری از ریزش و سقوط آن ها است. در ادامه به توضیح جامع این فرآیند و اهمیت آن در منطقه شرق تهران می پردازیم.

اهمیت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

ایمنی

ایمنی یکی از مهمترین دلایل انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان است. سنگ های نمای ساختمان که به درستی نصب نشده اند یا با گذر زمان دچار فرسایش شده اند. می توانند به راحتی سقوط کنند و جان و مال افراد را به خطر بیندازند. این موضوع در مناطقی مانند شرق تهران که دارای جمعیت زیادی هستند و ساختمان های بلند مرتبه بسیاری دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دوام و نگهداری

با گذر زمان عوامل مختلفی مانند تغییرات دما، رطوبت، باد و باران می توانند باعث شل شدن و افتادن سنگ های نما شوند. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست به افزایش دوام و استحکام سنگ های نما کمک می کند و نیاز به تعمیرات مکرر را کاهش می دهد.

زیبایی و ارزش ساختمان

یک نمای سالم و بدون نقص زیبایی ساختمان را حفظ می کند و به افزایش ارزش آن کمک می کند. انجام پیچ و رولپلاک نما می تواند از فرسایش و خرابی نما جلوگیری کند و ظاهر زیبا و مرتب ساختمان را حفظ کند.

کفسابی پارکینگ

بهتر است بدانید که در کفسابی پارکینگ معمولا یک لایه از روی سنگ ها برداشته می شود. تا هر گونه آلودگی که بر روی سنگ های پارکینگ وجود دارند از بین برود. این کار به دوام بیشتر سنگ های پارکینگ کمک زیادی می کند.

کفسابی یکی از بهترین روش ها برای صاف کردن سطح سنگ ها و براق کردن آن ها می باشد. در این روش تقریبا لایه رویی سنگ به طور کامل ساییده می شود. با کفسابی تقریبا تمام پستی بلندی ها و خراش های روی سنگ و سرامیک ها برداشته می شود.

معمولا این کار برای محیط هایی مفید است که چند سال از زمان ساختن آن ها میگذرد. زیرا اگر زمان زیادی از به کار برده شدن سنگ ها بگذرد. سنگ حالت کدر و کهنگی به خود می گیرد. نمی توان اینگونه از سنگ ها را تعویض کرد. چون تقریبا هر دو سه سال یکبار چنین حالتی را به خود می گیرند. و تعویض آن ها در این صورت بسیار هزینه بر است. بنابراین بهترین روش برای حل این مشکل کفسابی پارکینگ می باشد.

راپل کار تهران

در تهران همیشه میزان ساخت و ساز و تعمیرات ساختمان از سایر شهر ها بیشتر می باشد. همین امر باعث شده است راپل کار در تهران طرفدار بسیار زیادی داشته باشند. برای پیدا کردن یک راپل کار خوب در تهران باید ابتدا تحقیق بسیار زیادی انجام داد. اما اگر شما نیز به دنبال پیدا کردن یک راپل کار ماهر در تهران هستید می توانید به شرکت کفساب پلاس مراجعه کنید. چون دارای راپل کارهای ماهر با تجهیزات پیشرفته می باشد.

نماشویی

معمولا نمای هر ساختمان به خاطر این که در معرض انواع گرد و غبار و باران های اسیدی می باشد. بیشتر از هر جای دیگر دچار کثیفی می شود. برای پاک کردن این کثیفی ها تنها کافی است که اقدام به نماشویی ساختمان بکنید. شاید سوال بسیاری از شما این باشد که آیا ما خودمان می توانیم نماشویی ساختمان را انجام دهیم.

در جواب این سوال بهتر است بدانید که نماشویی ساختمان کار سختی است و باعث خستگی بیش از حد افراد می شود و فردی که این کار را انجام می دهد باید دارای بدن قوی باشد.  نماشویی ساختمان های چند طبقه را به هیچ وجه خودتان نمی توانید انجام دهید. به همین خاطر باید این کار را به شرکت های معتبری مانند شرکت کفساب پلاس بسپارید‌.

نماشویی با طناب

یکی از جدیدترین روش های شستشوی نما، نماشویی با راپل می باشد، که در بین جوانان طرفداران زیادی دارد. این روش برای شستشوی نمای ساختمان های مرتفع کاربرد زیادی دارد. این روش دارای مزایای زیادی می باشد.به همین خاطر باعث شده است که نماشویی به روش های قدیمی مانند داربست بسیار کمرنگ شوند.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

ساختمان هایی که مدت زمان زیادی از نماشویی آن ها بگذرد، با یک نماشویی ساده تمیز نمی شوند. و باید حتما برای تمیز کردن آن ها از روش شستشوی نمای ساختمان با واترجت استفاده کرد.استفاده از واترجت برای نماشویی موجب می شود.هر نمایی با هر میزان کثیفی به خوبی تمیز شود. اما چون این روش یک روش نوین برای شستشوی نما می باشد. توسط شرکت های محدودی انجام می‌شود که شرکت ما یکی از آن ها می باشد.

شرکت ما برای شستشوی نما با واترجت از ماهرترین افراد و بهترین دستگاه ها استفاده می کند.به همین خاطر افرادی که کار شستشوی نمای خود را به آن می‌سپارند در پایان کار می توانند نمایی بسیار تمیز داشته باشند بدون این که هیچ گونه آسیبی به آن وارد شود.

نصب توری مرغی بدون داربست

نصب توری مرغی بدون داربست

برای نصب توری مرغی از پیچ فولادی بهمراه رولپلاک و واشر استفاده می شود.اگر بالکن فاقد لبه برای نگهداشتن توری مرغی باشد.باید حتما از شاسی کشی استفاده کرد. از توری مرغی برای جلوگیری از ورود پرندگان به داخل بالکن استفاده می شود.

قیمت نصب توری مرغی

قیمت نصب توری مرغی زیاد نمی باشد. اما این قیمت برای همه افراد به یک صورت نیست. چون عوامل مختلفی هستند که بر قیمت این کار تاثیر دارند.

نوع توری مرغی

توری های مرغی که نصب می شوند دارای انواع مختلفی هستند. هر نوع از توری دارای قیمت خاصی است. به همین خاطر نوع توری که شما انتخاب می کنید تاثیر زیادی بر قیمت نهایی نصب توری مرغی دارد.

متراژ محیطی که قصد نصب توری مرغی بر روی آن را دارید

هر چقدر متراژ محیطی که قصد نصب توری مرغی بر روی آن را دارید بیشتر باشد. نیاز به مقدار بیشتری توری دارد و فردی که این کار را انجام میدهد مجبور است وقت زیادی بگذارد. وجود همین شرایط باعث افزایش قیمت این کار میشود.

فردی که این کار را انجام می دهد

افرادی که کار نصب توری مرغی را انجام میدهند هر کدام برای انجام این کار قیمت خاصی دارند. بنابراین فردی که برای این کار انتخاب میکنید نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد.

نقاشی نمای ساختمان بدون داربست

یکی دیگر از خدمات مهمی که توسط چنین شرکت کفساب پلاس ارائه می شود. نقاشی نمای ساختمان بدون داربست می باشد. نمای هر ساختمانی اگر نقاشی شود می‌ تواند به طور شگفت انگیزی زیبا شود. به همین خاطر معمولا افراد هنگامی که می خواهند ساختمان خود را نوسازی کنند برای این که هزینه کمتری پرداخت کنند.

شیوه نقاشی نمای ساختمان را انتخاب می کنند. زیرا با استفاده از نقاشی می توان به راحتی نمای ساختمان خود را به طور دلخواه زیبا کرد. اما بهتر است بدانید که نصب داربست برای نقاشی نمای ساختمان به هیچ وجه کار درستی نیست. چون داربست به نقاش اجازه فعالیت آزادانه را نمی دهد و باعث می‌ شود زمان نقاشی نمای ساختمان افزایش پیدا کند. به همین منظور این شرکت نقاشی نمای ساختمان بدون داربست را به مشتریان خود ارائه می دهد.

کلیه خدمات شرکت کفساب پلاس تضمینی بوده و بطور کاملا حرفه ای صورت می‌ پذیرد.کلیه دستگاه‌ های سنگسابی و مواد بکار رفته در شستشوی سطوح کف و نما جزء مواد درجه یک بوده و بطور تضمینی عرضه می‌شوند. نیرو های آموزش دیده و متعهد شرکت ما با سال ها تجربه و آموزش،انواع پروژه‌ های متعدد را با موفقیت پشت سر گذاشته و به خوبی با نحوه کار و اجرای آن آشنایی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت خدمات شرکت ما و مشاوره رایگان با شماره  ۰۹۱۲۶۱۱۹۴۵۳ تماس بگیرید.