چشمام آبیه، سایه چه رنگی بزنم؟ | بهترین رنگ سایه چشم برای دختران چشم آبی

چشمام آبیه سایه چه رنگی بزنم؟ اگه شما هم چشماتون رنگیه و نمیدونید باید چه سایه ای برای چشماتون انتخاب کنید بهتره با بهترین رنگ سایه چشم برای دخترانه چشم آبی آشنا شید. انتخاب رنگ لوازم آرایشی به عوامل مختلفی مانند رنگ پوست، فرم صورت، رنگ دیگر لوازم های آرایشی و البته از همه مهمتر رنگ چشم بستگی دارد. در این مطلب از باملین بهترین رنگ سایه چشم برای دختران چشم آبی را معرفی می کنیم.

 

 

بهترین رنگ سایه چشم برای دختران چشم آبی

۱- رنگ های زمینی

تناژهای مختلف سایه رنگ قهوه ای و بژ برای آرایش چشمان آبی عالی هستند. این رنگ ها ته رنگ آبی چشمان را برجسته تر کرده و موجب جلب توجه بیشتر رنگ آبی چشمان شما می شوند. رنگ های زمینی همچنین جلوه‌ای ظریف و در عین حال جذاب به چهره شما می بخشد. توصیه می کنیم برای زیباتر به نظر رسیدن چشمان خود، قسمت گوشه های چشم را با یک سایه مات و بالای پلک ها را با یک سایه براق آرایش کنید.

۲- رنگ های نود

رنگ های نود مانند صورتی روشن و ارغوانی تضاد خوبی با چشمان آبی ایجاد کرده و زیبایی طبیعی آنها را بیشتر نمایان می کنند. اگر دوست دارید یک آرایش طبیعی، ساده و زیبا داشته باشید، پیشنهاد می کنیم به سراغ سایه های نود بروید.

۳- بنفش

رنگ بنفش یکی از نزدیک ترین رنگ ها به آبی است که زیبایی چشمان آبی را تا حد زیادی برجسته می کند. رنگ های اسطوخودوسی، plum (بنفش کدر) و آمیتیست (یاقوت ارغوانی) مکمل چشمان آبی هستند. توصیه می کنیم گوشه چشم ها را با یک سایه نقره‌ای درخشان و روی پلک ها را با یک سایه بنفش ملایم آرایش کنید. این نوع سایه زدن زیبایی چشمان آبی شما را دوچندان خواهد کرد.

۴- مسی و نارنجی

دو رنگ آبی و نارنجی در چرخه رنگ در مقابل یکدیگر قرار می گیرند و مکمل یکدیگرند. توصیه می کنیم برای زیباتر به نظر رسیدن چشمان آبی تان از سایه های گرم مانند هلویی، زردآلویی، مرجانی، مسی، برنزی یا بژ صورتی استفاده کنید. سعی کنید روی پلک ها را با رنگ نارنجی روشن و گوشه های چشم را با نارنجی تیره یا رنگ مسی آرایش کنید. رنگ های گرم در کنار چشمان آبی ظاهری فریبنده ایجاد می کنند؛ این نوع آرایش چشم برای شرکت در رویدادهای شبانه و مناسبت های خاص عالی است.

۵- آبی

سایه های آبی به خوبی با چشمان آبی هماهنگ می شوند. سایه های سرمه ای، آبی کبالت، اولترامارین درخشش خاصی به چشمان آبی شما می بخشند. اگر می خواهید زیبایی چشمان خود را بیش از پیش به رخ بکشید، می توانید از مقداری رنگ نقره ای یا طلایی در کنار سایه چشم آبی استفاده کنید. سایه چشم آبی برای افرادی که تناژ پوست سرد دارند، گزینه مناسبی است.