چطوری با گوشی سامسونگ مکالمه هامو ضبط کنم؟

چطوری با گوشی سامسونگ مکالمه هامو ضبط کنم؟ گوشی سامسونگ را می توان از پرطرفدارترین و محبوب ترین برندهای گوشی در بازار داخلی موبایل دانست. این برند که در سراسر دنیا فروش بالایی دارد، در رنج های مختلف قیمتی مدل های متنوعی را تولید می کند. اگر شما هم یکی از مشتریان پر و پا قرص سامسونگ هستید، احتمالا این سوال را دارید که چطور مکالمات تماس خود را ضبط کنید. در این مطلب از باملین به این موضوع می پردازیم و پاسخ شما را خواهیم داد.

 

 

چطوری با گوشی سامسونگ مکالمه هامو ضبط کنم؟

کاربران می‌توانند در گوشی‌های سامسونگ مدل گلکسی، کاری کنند تا مکالمات به صورت خودکار ضبط شوند. برای این منظور سامسونگ گزینه‌های زیادی را در پیش روی کاربران خود قرار می‌دهد. شما قادر هستید اینکار را تنها برای مخاطبین، افراد ناشناس و یا هردو انجام دهید.

برای ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ تنها کافیست تا مراحل زیر را قدم به قدم طی کنید.

  1. گزینه تلفن را در گوشی سامسونگ خود انتخاب کنید.
  2. گزینه سه نقطه در منوی سمت راست لمس کرده و به قسمت تنظیمات و Record Calls بروید.
  3. قسمت ضبط خودکار را باز کنید و ویژگی ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ را برای خود فعال کنید.
  4. حال ۳ گزینه پیش روی شماست. به ترتیب همه مکالمات، تماس‌ها از سوی شماره‌های ذخیره نشده و تماس‌ها از سوی شماره‌های خاص. اکنون با توجه به نیاز خود، یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید.

ضبط مکالمات به صورت دستی

اگر قصد ندارید تا مکالمات خود را به روش خودکار ضبط کنید می‌توانید به روش دستی به ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ بپردازید. برای اینکار تنها کافیست تا در حین مکالمه، مراحل عنوان شده در زیر را انجام دهید.

  1. در صفحه مکالمه بر روی گزینه ضبط مکالمات (Record Calls) ضربه بزنید. اگر این گزینه در صفحه مکالمه موجود نبود می‌توانید با انتخاب قسمت سه نقطه در گوشه سمت راست بالا، این گزینه را بیابید.
  2. اگر برای اولین بار می‌خواهید از این قابلیت استفاده کنید، لازم است تا با شرایط و ضوابط آن نیز موافقت کنید.

بر خلاف دیگر گوشی‌های هوشمند، هنگام ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ، فرد مقابل از چنین کاری با خبر نخواهد شد، حتی در مواقعی که از اینکار منصرف شده و گزینه Cancel را می‌زنید. البته لازم به ذکر است که این قابلیت تنها در گوشی‌های اندرویدی که در حالت پیش فرض این ویژگی استفاده می‌کنند. رخ می‌دهد.

روش دسترسی به مکالمه ضبط شده

با استفاده از بخش تماس‌ها می‌توانید به راحتی به مکالمات ضبط شده خود دسترسی پیدا کنید. برای اینکار، در منوی تماس ها بر روی گزینه سه نقطه ضربه زده و پس از مراجعه به بخش تنظیمات، گزینه تماس های ضبط شده را انتخاب کنید. نام فایل این تماس‌ها ترجیجا با شماره تلفن شخص مخاطب ذخیره می‌شود تا کاربر بتواند به راحتی آن را پیدا کند.

همچنین شما قادر هستید تا پس از انتخاب فایل‌های صوتی ضبط شده، آن‌ها را در پیام رسان‌های مختلف و یا gmail به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن های ضبط تماس تلفنی

به غیر از قابلیت ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ، شما می‌توانید از نرم افزارهای جانبی دیگری نیز بهره ببرید. از بین این اپلیکیشن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • Call Recorder
  • Hidden Recorder
  • Underspy
  • Call Recorder Automatic

جمع بندی

همانطور که مشاهده کردید، ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ کار بسیار ساده‌ای می‌باشد. همچنین شما می‌توانید اینکار را به صورت خودکار و دستی انجام دهید. البته باز این امکان وجود دارد که برخی کاربران به دلیل وجود موانع قانونی در محل زندگی، نتوانند به راحتی ضبط مکالمه در گوشی سامسونگ را انجام دهند.

در نهایت بایستی به این موضوع اشاره کنیم که ضبط مکالمه در موبایل، بدون داشتن رضایت طرف مقابل کار چندان مناسبی نبوده و بهتر است تا غیر از موارد ضروری، دست به چنین اقدامی نزنید. در حالت عادی نیز بهتر است تا قبل از ضبط مکالمه، فرد مقابل را از این مسئله مطلع سازید.