چه کفشی بپوشیم که قد بلندتر شویم؟ | بهترین کفش زنانه برای افزایش قد

چه کفشی بپوشیم که قد بلندتر شویم؟ قد و قامت کوتاه گاهی باعث می شود که اعتماد به نفسمان را از دست بدهیم و حتی در بعضی از جمع ها نایستیم. بهترین راهکار برای افزایش قد خانم ها، استفاده از کفش های پاشنه بلند است. اگر از کفش درستی استفاده نکنید و انتخاب درستی متناسب با قد و قامت خود نداشته باشید، مطمئنا قدتان کوتاه دیده می شود. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین کفش برای افزایش قد را معرفی کنیم.

 

 

بهترین کفش زنانه برای افزایش قد

۱- کفش های لژدار بهتر از کفش های پاشنه باریک هستند

کفش های لژدار یا پاشنه پهن در مقایسه با کفش های پاشنه باریک، راحتی بسیار بیشتری دارند. پهن بودن پاشنه ی آن ها تکیه گاه بیشتری برای پاها فراهم می کند. این کفش ها معمولاً برای ایجاد تعادل، از جلو یک لژ هم دارند، امری که باعث می شود کف پا در کفش خمیدگی کمتری پیدا کند و بنابراین پا فشار و درد کمتری متحمل شود. این نوع پاشنه برای استفاده ی طولانی مدت هم مناسب ترند.

۲- کفش های لوفر بدون جوراب ظاهر بهتری دارند

کفش های لوفر ترکیب خوبی با لباس های مختلف می سازند. کارشناسان مُد توصیه می کنند از پوشیدن این مدل کفش با جوراب خودداری کنید.

۳- کفی ها صرفاً برای مشکلات پزشکی نیستند

یکی از تصورات رایج اشتباهی که وجود دارد این است که کفی ها صرفاً مخصوص کسانی هستند که پاهای آن ها مشکلاتی دارد. اما اگر طی روز زمان زیادی را سر پا می مانید، کفی های ژلی می توانند برای شما بسیار کمک کننده باشند. با توجه به اینکه با بالا رفتن سن پوست بدن نازک تر می شود، پدهای پشت پاشنه هم با فاصله ای که میان پوست پا و سطح داخلی کفش ایجاد می کنند بسیار مفیدند.

۴- هر روز یک کفش تکراری نپوشید

همه ی ما یک جفت کفش محبوب داریم، اما هر چقدر هم که این کفش راحت باشد، نباید همیشه آن را بپوشید. شاید توصیه ای برای خوش پوشی به نظر برسد اما استفاده از کفش های مختلف ارتباطی به فشن ندارد. این کار کمک می کند عرق کفش فرصت خشک شدن پیدا کند. به علاوه، وقتی هر روز یک کفش تکراری بپوشید، کفش خیلی زود شروع به تغییر شکل دادن می کند، امری که می تواند روی راه رفتن تان تأثیر بگذارد و شما را دچار پا درد کند.

۵- هنگام خرید کفش جنس کف آن را هم در نظر بگیرید

هنگام خرید کفش باید به کف آن هم توجه داشت، چون نقش مهمی در راحتی کفش دارد. برای انتخاب یک کفش مناسب، باید این نکته را در نظر بگیرید که قصد دارید چه استفاده ای از آن کنید. مثلاً کفش های ورزشی باید انعطاف پذیر و جاذب ضربه باشند و اگر کفشی انتخاب کنید که کف آن لاستیکی باشد، در زمستان انعطاف نخواهد داشت.

۶- فقط یک لنگه از کفش را امتحان نکنید

بدن ما متقارن نیست، به همین دلیل بیشتر اوقات، یک پا اندکی بزرگ تر از پای دیگر است. بنابراین هنگام خرید کفش حتماً هر دو لنگه را امتحان کنید تا مطمئن شوید که هم برای پای بزرگ تر راحت است و هم برای پای کوچک تر.