کتونی کانورس رو با چی ست کنیم خوبه؟

کتونی کانورس رو با چی ست کنیم خوبه؟ کتونی های کانورس از جذاب ترین و ترندترین کفش های امروزی است که خانم ها و آقایان از آن در استایل خود استفاده می کنند. اگر دوست دارید از این برند آمریکایی در استایل خود استفاده کنید، باید با توجه به نوع کفش و ساق بلند یا بی ساق بودن آن، استایل خود را تکمیل کنید. در این مطلب از باملین نکات مهم در ست کردن لباس با کتونی کانورس را بیان می کنیم.

 

 

کانورس ساق کوتاه سفید و مشکی

اکثریت افراد یک کانورس مشکی یا سفید ساده در جاکفشیشان دارند یا داشته‌اند! کفشی که در عین راحتی با همه استایل‌ها می‌تواند به خوبی ست شود. پس اگر حوصله ندارید هربار لباستان را با یک کفش هماهنگ کنید داشتن کفش کانورس برای شما از نان شب هم واجبتر است! چون همیشه به کارتان خواهد آمد! شلوار‌های جین زاپ دار یا راسته و همچنین نیم بگ و بگ در کنار کفش کانورس ساده با یک تیشرت معمولی جلوه خوبی خواهد داشت. حتی استفاده از شلوارهای راسته کتان هم برای شما مناسب خواهد بود. شلوار اسکینی هم جذابیت خودش را دارد. انتخاب این موارد به عهده خود شماست و سلیقه‌تان را نیاز دارد.

کانورس مشکی ساق بلند

یکی از شیک‌ترین کتانی‌ها که می‌توانید داشته باشید همین است! در کنار یک شلوار اسکینی (برای اینکه ساق کفش شما بیهوده نیست!) که لبه‌ی آن تاخورده باشد و تیشرت ساده و یک شومیز یا سوییشرت نخی که دکمه‌ها یا زیپش باز باشد استایل خیلی خوبی برای شما خواهد ساخت.

کانورس ساق بلند سفید

کانورس ساق دار سفید طرفداران زیادی دارد. شلوار اسکینی، یا شلوار بگ که در قسمت پایین چاک داشته باشد زیبایی خاصی ایجاد خواهد کرد. از آنجا که رنگ این کفش خیلی توی چشم است حتما در نظافت آن و سفید نگه داشتنش تمام تلاش خود را به کار ببرید.

کانورس ساق بلند قرمز

اگر دوست دارید مرکز توجه باشید یکی از انتخابهایتان می‌تواند کانورس قرمز باشد. افراد کمی هستند که جسارت انتخاب رنگ‌های خاص را داشته باشند. با این کفش ترکیب رنگ سورمه‌ای و سفید جذابیت خاصی به شما خواهد داد. این دو رنگ را در بقیه استایلتان استفاده کنید.

هنگام پوشیدن کانورس به این موارد دقت کنید:

در فصل تابستان کانورس سفید و در فصل زمستان کانورس مشکی بپوشید!

در تمیز کردن آن کوشا باشید! با مایع لباسشویی و خمیردندان به راحتی می‌توانید در منزل آنها را بشویید.

کتانی‌های ساقدار کانورس صرفا برای استایل غیررسمی مناسب هستند.

هنگام پوشیدن کانورس حتما جوراب بپوشید!

پوشیدن کانورس در کنار شلوارک یک استایل غیررسمی جذاب به شما خواهد داد!