کد ۷۲ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ۱۴۰۲ (روش جدید)

در این مطلب از سایت باملین، به شما روش دریافت اینترنت رایگان ایرانسل تا ۷۲ گیگ را آموزش می دهیم. اگر دوست دارید از این فرصت استفاده کنید حتما این آموزش را تا پایان مشاهده کنید.

 

چطور ۷۲ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل را بگیریم؟

یکی از اولین قدم‌ هایی که می‌توانید برای اینترنت رایگان ایرانسل بردارید، خرید سیم‌کارت جدید است. اگر جزو افرادی هستید که هیچگاه سیم‌کارت ایرانسل خریداری نکردید، با خرید سیم‌کارت اعتباری ایرانسل می‌توانید از هدیه ۷۲ گیگابایت اینترنت با مدت اعتبار ۵ ماه بهره‌ مند شوید. همچنین ۴ گیگابایت هم اینترنت ویژه سیم‌ کارت‌ های اعتباری زرین با اعتبار ۳ ماهه در اختیارتان قرار می‌ گیرد.

 

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی با اینترنت رایگان

با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی و یا خرید سیم‌کارت دائمی ایرانسل، از ۲۰ گیگابایت اینترنت با اعتبار ۶ ماهه برخوردار خواهید شد. برای خرید آنلاین سیم‌کارت‌های ایرانسل می‌توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یا فروشگاه اینترنتی ایرانسل، اقدام کنید.

همچنین با دعوت از اشخاصی که سیم‌کارت اعتباری ایرانسل دارند به دائمی کردن سیم‌کارتشان، هم شما و هم آنها از اینترنت رایگان بهره‌مند خواهید شد. به این صورت است که ابتدا شماره اعتباری دوستان خود را به ۳۱۹۲ پیامک کنید تا دعوت شما برایشان ارسال شود. اگر دوستانتان سیم‌کارت خود را به دائمی تبدیل کردند، یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی یک ماهه برای هر دوی شما فعال می‌شود.

 

اینترنت رایگان ایرانسل با سیمکارت ۴G

اگر جزو کاربرانی هستید که از سیم‌کارت ۳G استفاده می‌کنند می‌توانید با تبدیل آن به ۴G از ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان به عنوان هدیه استفاده کنید. این هدیه پس از اولین استفاده از سیم‌کارت ۴G جدید فعال می‌شود و تا ۲۰ روز هم اعتبار دارد.

برای تبدیل سیم‌کارت خود به سیم‌کارت جدید ۴G، می‌توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من، مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل و شماره‌گیری کد #۳۴*۵۵۵* با سیم‌کارت فعلی خود اقدام کرده یا اینکه به صورت حضوری به مراکز فروش یا مرکز خدمات ایرانسل، مراجعه کرده و سیم‌کارت خود را به سیم‌کارت ۴G ارتقا دهید.

همچنین با معرفی دوستان و آشنایان خود می‌توانید از هدایای بیشتری بهره‌مند شوید. برای این کار باید شماره دوستان ایرانسلی خود را به سرشماره‌ی ۳۱۱۶ ارسال کرده و آنها را دعوت کنید تا سیم‌کارتشان را به ۴G ارتقا دهند. به محض استفاده از اینترنت ۴G توسط این اشخاص، ۱ گیگ اینترنت رایگان برای هر دوی شما فعال خواهد شد.