گلشیفته فراهانی در آغوش مرد غریبه عکس گرفت! / عکس جنجالی گلشیفته

به گزارش باملین گلشیفته فراهانی بازیگر ممنوع الکار سینمای ایران که سالهاست به خارج از کشور مهاجرت کرده و آخرین فیلمی که در ایران بازی کرد، درباره الی بود، به تازگی عکسی جنجالی از خود منتشر کرده است.

 

 

گلشیفته فراهانی در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران متولد شد. او یک بازیگر معروف و مشهور ایرانی است که بعد از مواجهه با مشکلات در زمینه بازیگری در ایران، به دلیل بازی در یک فیلم هالیوودی، به ایالات متحده مهاجرت کرده و در آنجا به بازیگری ادامه داد.

پدر گلشیفته فراهانی به نام بهزاد فراهانی و مادرش فهیمه رحیمی نیا هر دو بازیگران معروف ایرانی هستند. خواهر بزرگتر او به نام شقایق فراهانی نیز در حوزه بازیگری فعالیت می‌کند و برادرش به نام آذررخش موسیقیدان و نقاش است. در زمان تولد گلشیفته، نامی که والدین برای او انتخاب کرده بودند “گلشیفته” بود، اما ثبت احوال این نام را تأیید نکرد و در شناسنامه او نام “رهاورد” ثبت شد.

 

شوهر گلشیفته فراهانی

 

گلشیفته فراهانی در سال ۱۳۸۲ با امین محمد مهدوی آشنا شد که در فیلم “بابا عزیز” به عنوان یکی از عوامل فیلم و همچنین مترجم حضور داشت. آنها با هم ازدواج کردند و زندگی مشترکی را آغاز کردند. اما این زندگی مشترک تنها ۹ سال ادامه داشت و در سال ۱۳۹۱ آنها جدا شدند. سپس در سال ۱۳۹۳، گلشیفته با کریستوس دورژه واکر، یک روانشناس ایتالیایی، ازدواج کرد. اما این ازدواج نیز در سال ۱۳۹۶ به پایان رسید.

وی در سال ۱۳۷۶ با بازی در فیلم “درخت گلابی” به فعالیت هنری خود پا گذاشت و با بازی در این فیلم، به شدت درخشید و جایزه سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول در جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.

 

استایل گلشیفته فراهانی

 

گلشیفته فراهانی سال ۱۳۸۲ در ۲۰ سالگی در فیلم «بابا عزیز» با  همسرش «امین محمد مهدوی» که از عوامل فیلم و مترجم بود آشنا و بعد از چند ماه ازدواج کردند. این دو حتی دوسال بعد از خروج از کشور نیز با هم بودند اما در سال ۹۱ بدون دلیل خاصی، از یکدیگر طلاق گرفتند.

خانم فراهانی دو سال بعد از تجربه ناموفق اول زناشویی برای بار دوم سال ۱۳۹۳ با آقای کریستوس دورجه واکر (Christos Dorje Walker) روانشناس استرالیایی ازدواج کرد. این زندگی هم در نهایت سال ۹۶ بخاطر شرایط کاری و سفرهای زیاد گلشیفته به جدایی ختم شد.

 

گلشیفته و شقایق فراهانی