گوشی اقتصادی آیفون با طراحی متفاوت لو رفت! + عکس

به گزارش اختاز آنلاین به نقل از خبرآنلاین، اطلاعات جدیدی که از SE4 به بیرون درز کرده است، یک قاب آیفون SE را نشان می دهد که دکمه هوم قدیمی و سنسور Touch ID حذف شده و یک بریدگی بالای صفحه نمایش اضافه شده است، اما همچنان یک دوربین روی صفحه نمایش وجود دارد. پشت دستگاه با نگاهی به آیفون SE (2022)، متوجه خواهیم شد که این گوشی یک گوشی طراحی شده بر اساس استانداردهای امروزی است.

در حالی که شایعه شده است که آیفون SE بعدی از ظاهر آیفون ۱۵ پیروی می کند، اکنون به نظر می رسد که بیشتر شبیه آیفون ۱۴ باشد، به خصوص با توجه به جزیره پویا آیفون ۱۵٫ البته به خاطر داشته باشید که این یک پیشرفت قابل قبول است، زیرا برای مقایسه SE 4 با جدیدترین سری آیفون SE و طراحی صفحه نمایش آن، باید به سال ۲۰۱۷ و آیفون ۸ برگردید تا یک آیفون پرچمدار با دکمه برای شروع پانل پایین. انجام دهید!

آیفون مقرون به صرفه با طراحی متفاوت لو رفت!/ عکس

این تصاویر از قاب‌های جدید آیفون SE 4 طراحی احتمالی را نشان می‌دهد که ظاهراً با آنچه قبلاً فاش شده بود متفاوت است. در ماه های اخیر شاهد افشای اطلاعات و شایعات زیادی در مورد آیفون SE 4 بوده ایم. نسل سوم مدل در مارس ۲۰۲۲ عرضه شد و با شک و تردید در مورد میزان فروش آن، در ابتدا تصور می شد که این می تواند آخرین آیفون SE باشد.

آیفون مقرون به صرفه با طراحی متفاوت لو رفت!/ عکس

اکنون به نظر می رسد که آن گوشی در دستور کار اپل قرار دارد. اطلاعات فاش شده حاکی از عرضه در سال ۲۰۲۵ است. به نظر می رسد آیفون مقرون به صرفه با تغییر به فناوری OLED برای نمایشگر خود، به بقیه خط تولید بپیوندد. البته این دستگاه باید در نسخه بعدی مانند آیفون های پرچمدار فعلی به پورت USB-C نیز مجهز شود.

آیفون مقرون به صرفه با طراحی متفاوت لو رفت!/ عکس

برخی از تصاویر لو رفته از ماه گذشته که قرار بود طراحی جدید آیفون SE 4 را نشان دهند، اکنون به خوبی با فریم‌های موجود در این فاش شده مطابقت دارند. حالا به نظر می رسد که آیفون SE بالاخره در حال بازگشت است.