ییلاق آغوزحال کجاست؟

به گزارش باملین، استان مازندران در بین سایر استان های شمالی معمولاً به دلیل فاصله کم و نزدیکی به استان تهران بیشتر مورد بازدید قرار می گیرد و با مناظر زیبا و جذابیتش همه را به خود جذب می کند. یکی از زیباترین جاذبه هایی که در استان مازندران واقع شده و ارزش بازدید دارد، جنگل آگوجال است. اقامتگاه تابستانی آگوجال تاریخچه بسیار جالب و جذابی دارد و مطمئناً با آشنایی با آن به مقصد بعدی شما تبدیل خواهد شد. قدمت آغوزهال به ۱۴۵ میلیون سال پیش برمی گردد که دایناسورها روی زمین زندگی می کردند. پس حدس بزنید سفر در آنجا چقدر می تواند هیجان انگیز باشد.
چرا از آگوجال دیدن کنید؟

ویلا آغوزال تنکابان

شمال ایران را قطب گردشگری طبیعی و سبز ایران می نامند و هر نقطه از آن فضایی خاص و منحصر به فرد دارد. در فصل بهار و تابستان، یکی از بهترین مکان ها برای سفر، استراحتگاه های تابستانی است. یکی از زیباترین مناطق تفریحی مازندران که چندان شناخته شده نیست و طبیعت بی نظیری دارد، تعطیلات آگوجال است. این کلبه بسیار دنج، آرام و دلنشین و به دور از شلوغی است. کشف این منطقه ی تعطیلات در سفر به مازندران قطعا برای شما شگفتی بزرگی خواهد بود

جنگل های سرسبز دو هزار آگوجال

در منطقه آگوجال ۲۰۰۰ جنگل سرسبز و زیبا از هیرکانی، راش، چنار و ون وجود دارد. زیبایی و ترکیب رنگ این درختان در هر فصلی از سال خاص و منحصر به فرد است و مناظر زیبایی را خلق می کند. دره دوزار بسیار سرسبز و در قسمت جنوبی تنکابان و رشته کوه های البرز غربی قرار دارد و منطقه بسیار مناسبی برای پرورش انواع گیاهان است. کوهنوردان و دوستداران طبیعت دوست دارند از اقامتگاه تابستانی آگوجال و جنگل های آن دیدن کنند. زیرا این منطقه به قدری دنج و بکر است که آرامشی که در آن حاکم است را در هیچ جای دیگری نمی توان یافت. سعی کنید ماشین خود را در جایی پارک کنید و هنگام بازدید از منطقه آگوجال در جنگل قدم بزنید.