۱۰ ست دخترانه زیبا و جذاب برای شب یلدا | برای شب چله این لباسو برای بچتون بخرید!

شب یلدا یکی از رسوم زیبای ایرانیان در روز آخر پاییز است که سالهاست این رسم پابرجاست و مردم در این روز دور هم جمع می شوند و به شادی می پردازند. در این روز مردم ایران مانند عید نوروز بهترین لباس خود را می پوشند و به دیدن بزرگان فامیل می روند. احتمالا شما هم برای شب یلدا نمی دانید چه لباسی برای فرزندان خود انتخاب کنید. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۰ ست بچگانه یلدایی خاص و زیبا برای شب یلدا آشنا شوید.

ست بچگانه برای شب یلدا

خرید لباس دخترانه شب یلدا یکی از دغدغه‌های بانوان در روزهای نزدیک به این شب به یادماندنی است. همچنین اگر مادر هستید علاوه بر لباس خود به دنبال مدل‌ لباس‌های دخترانه برای فرزند می‌گردید. جالب است بدانید انتخاب مدل لباس یلدایی دخترانه و استایلی مناسب دغدغه تمام خانم های شیک پوش در طولانی ترین شب سال است.

اغلب افراد دوست دارند با انتخاب مدل لباس یلدا زنانه متفاوت، لباس یلدایی ست مادر و دختری و لباس یلدایی ست زوجین، استایلی متفاوت و شیک برای این شب داشته باشند.

استایل کلاسیک از مناسب‌ترین و بهترین سبک‌های استایل برای لباس یلدایی دخترانه و زنانه در شب یلدا است. در این شب می توانید با پوشیدن شومیز تک رنگ با رنگ های سبز، قرمز، زرد یا رنگ های خنثی یا کت های کلاسیک یقه پهن، انواع جلیقه، شلوارهای فاق بلند، پیراهن میدی و دامن های مخروطی، تنگ، پفی و یا میدی با جنس های پنبه ای، پشمی و ابریشمی برای مدل لباس یلدایی دخترانه هماهنگ با سبک کلاسیک استفاده کنید.

لباس بچه گانه دخترانه مخصوص شب یلدا معمولاً لباس هایی با رنگ های گرم و روشن مانند قرمز، نارنجی، زرد، سبز و بنفش است. این رنگ ها نمادی از شادی، سرزندگی و طول عمر هستند. همچنین، لباس های شب یلدا اغلب با طرح ها و نقش های سنتی ایرانی مانند انار، هندوانه، شب یلدا، و گل های رز تزئین می شوند.

 

لباس بچه‌گانه دخترانه شب یلدا

 

پیراهن دخترانه شب یلدا
لباس مخمل قرمز بچه‌گانه دخترانه

 

لباس هندوانه‌ای دخترانه برای شب یلدا
پیراهن چهارخانه قرمز دخترانه
پیراهن دخترانه شب یلدا
لباس دخترانه شب یلدا قرمز
مدل جدید لباس شب یلدایی دخترانه
لباس چهارخانه طوسی و قرمز برای شب یلدا

 

پیراهن مخمل قرمز دخترانه
پیراهن زیبا دخترانه شب یلدا