۳ شب تور سرعین اردبیل در نیمه اول مهرماه چقدر است؟

به گزارش باملین، چشمه هایی که همیشه جوشانند و به این شهر طراوت و تازگی می بخشند. مردمی مهربان و مهمانواز دارد که آذری زبان هستند.اگر قصد سفر به سرعین را دارید بی شک تابستان برایتان بهترین زمان سفر است. در حالی که گرمای هوا در شهرهایی چون تهران کلافگی به همراه دارد در تور سرعین از هوای خوب و خنک سرعین لذت خواهید برد. اگر در اواخر فصل تابستان در تور سرعین اردبیل آستارا شرکت میکنید چون بیشتر به سمت پاییز می رویم بهتر است برای شب ها یک دست لباس گرم همراه داشته باشید چون قطعا شب ها دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت.

روز را به ویلا دره بروید و از زیبایی های این دره ی زیبا در دل سرعین بهره ببرید.اینجا دومین جاذبه گردشگری سرعین محسوب می شود.یک غار بزرگ در بالای تپه ویلا دره نمایان است که سوژه عکاسی گردشگران است و برایشان جذابیت ویژه ای دارد.

عصرها از استخرهای آبگرم سرعین استفاده کنید و توجه داشته باشید هر یک از این چشمه ها ویژگی های درمانی خاصی دارند و برای یک بیماری خاص مفید هستند. بهترین آبگرم سرعین گامیش گلی است که کیفیت آن از سوی گردشگران تایید شده است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته در خصوص تور مسافرتی سرعین؛  برای  ۲ شب سفر رفت و برگشت هوایی به سرعین و اقامت در هتل کوروش مبلغ ۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان و برای ۳ شب مبلغ ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالیست که قیمت ۲ شب اقامت با همین نوع سفر در هتل سپید مبلغ ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان است و ۳ شب اقامت مبلغ ۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور هوایی سرعین ( مهر ماه ۱۴۰۳)
هتل درجه هتل مدت اقامت قیمت / تومان
کورش ۴ ۲ شب ۴,۱۵۰,۰۰۰
کورش ۴ ۳ شب ۵,۰۰۰,۰۰۰
لاله ۴ ۲ شب ۳,۹۰۰,۰۰۰
لاله ۴ ۳ شب ۴,۵۵۰,۰۰۰
سپید ۴ ۲ شب ۳,۹۰۰,۰۰۰
سپید ۴ ۳ شب ۴,۶۰۰,۰۰۰