۳ شب سفر هوایی به قشم چقدر هزینه دارد؟ + قیمت روز تورهای قشم

به گزارش باملین جزیره زیبای قشم دیگر رازی سرپوشیده نیست، تصاویر طبیعت تماشایی و جاذبه های گردشگری این مقصد دیدنی چنان فضای مجازی را اشباع کرده که دیگر هیچ کس با این جزیره شگفت انگیز و رویایی بیگانه نیست.

از مواهب طبیعی خاص و جاذبه های منحصربفردش گرفته تا سبک زندگی متفاوت و آداب و رسوم مردمان دوست داشتنی و میهمان نوازش، قشم به خوبی توانسته هویتی مستقل و جدا از کشورمان را برای خود بوجود آورد و به منطقه ای متمایز مبدل گردد.

از مهر تا اردیبهشت آب‌وهوای قشم معتدل و مطلوب است. اما از آخر اردیبهشت تا آبان به دلیل گرمای زیاد، قشم مقصد مناسبی برای سفر نیست. لازم به ذکر است که نرخ تور قشم از اواخر بهار تا اواسط تابستان به حداقل می‌رسد. اما دمای هوای قشم در بیشترین حد خودش از سال است و امکان بازدید از امکان تفریحی را در طول روز دشوار می‌کند. البته برای خرید زمان مناسبی است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری این هفته، برای ۳ شب  سفر به قشم با قطار و اقامت در هتل آراکتا قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۱۰ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان است .

این در حالیست که قیمت هتل آوینا برای اتاق ۱تخته مبلغ ۱۷ میلیون تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و تفاوت درنوع  ارائه خدمات هتلداری و همچنین سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز  متفاوت باشد.

قیمت تور قشم ( ۳ شب / دی ماه ۱۴۰۳)

هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت / تومان
آراکتا ۵ ۲ تخته ۱۰,۲۲۰,۰۰۰
۱ تخته ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
ساحل طلایی ۴ ۲ تخته ۸,۶۶۵,۰۰۰
۱ تخته ۱۳,۹۳۰,۰۰۰
فولتون ۳ ۲ تخته ۷,۰۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۱۰,۶۳۰,۰۰۰