۳۰ مدل از جدیدترین مدل لباس بارداری ایرانی، اسلامی، بیرونی، چین دار و…

بانوان در زمان بارداری با مشکلات مختلفی روبرو هستند که باید با امکانات مختلفی این مشکلات را تقلیل داد. به عنوان مثال با توجه به تغییر شکل اندام و ظاهر بهتر است لباس های باداری استفاده کنند تا بتوانند راحت تر باشند. اما با توجه به فرهنگ و عرف هر جامعه این لباس بارداری می تواند متفاوت باشد. هرچند لباس های بارداری هم متنوع هستند و شما می توانید حتی لباس بارداری مجلسی یا بیرونی بخرید و در کنار آن لباس های بارداری راحتی و اسلامی و ایرانی را نیز می توانید داشته باشید. در این مطلب از باملین می توانید با ۳۰ مدل از جدیدترین مدل لباس بارداری ایرانی، اسلامی، بیرونی، چین دار، راحتی و … آشنا شوید.

 

انواع مدل لباس بارداری بلند

تمام خانم‌های باردار همیشه به دنبال یک لباس بارداری زیبا و مناسب هستند. در انتخاب لباس بارداری باید به موارد زیادی توجه کرد. مثلا لباس باید راحت و قابل حرکت باشد و برای شما ناراحتی ایجاد نکند. باید قابلیت انعطاف پذیری داشته باشد و با تغییرات بدنی شما سازگار باشد

با بزرگتر شدن جنین، برآمدگی شکم مادر بیشتر می‌شود و مادر باردار به لباس بارداری مناسب نیاز پیدا خواهد کرد، چرا که دیگر نمی‌تواند لباس‌های معمولی خود را بپوشد.

 

زنان باردار تمام تلاش خود را می‌کنند تا مطمئن شوند که جنین آن‌ها راحت است و از او مراقبت می‌شود. اما، اغلب، مادران فراموش می‌کنند که آن‌ها نیز نیاز به مراقبت و احساس راحتی دارند. اگر باردار هستید، راحتی را باید در اولویت قرار دهید، زیرا بدن و همچنین ذهن شما برای بارداری ایمن و سالم به آن نیاز دارند.

 

پیراهن آجری بارداری

 

پیراهن حریر گلدار بارداری

 

پیراهن بارداری سفید

 

پیراهن سرمه‌ای خال خالی برای بارداری

 

پیراهن ساده و مینیمال بارداری

 

پیراهن بافتنی بلند برای بارداری

 

پیراهن بلند یاسی برای بارداری

 

پیراهن بلند بافتنی سفید برای بارداری

 

لباس بارداری بلند و ساده‌ی زنانه

 

پیراهن بلند و لینن بارداری

 

پیراهن آبی گلدار برای بارداری

 

پیراهن کرپ و ساده‌ی بارداری

 

پیراهن بلند و گلدار بارداری

 

پیراهن بارداری راه راه شیک

 

لباس آستین بلند صدری

 

لباس بارداری رنگ روشن بلند

 

پیراهن مخمل بارداری بلند

 

پیراهن رنگ روشن بارداری با حجاب

 

پیراهن بلند بارداری شیک و جذاب

 

پیراهن ساتن آستین بلند بارداری

 

پیراهن بارداری سفید بلند

 

پیراهن بارداری جیب‌دار

 

لباس بارداری آستین بلند