۷ شب اقامت در باکو چقدر خرج دارد؟ / قیمت تور هوایی باکو + جدول

باملین معصوم حیدریان; اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید پیشنهاد ما باکو در آذربایجان است. باکو پایتخت جمهوری آذربایجان و یکی از بزرگترین شهرها و بنادر آن کشور است. این شهر یکی از شرقی ترین پایتخت های قاره اروپا است و در شبه جزیره آبشورا قرار دارد. باکو یکی از پرجمعیت ترین شهرهای قفقاز است و تا سال ۱۸۱۳ تولید کننده نفت ایران بود.

باکو در ساحل غربی دریای خزر و شبه جزیره آبشوران واقع شده است. مساحت این شهر حدود ۲۸۵ کیلومتر مربع است و یکی از بزرگترین شهرهای آذربایجان به شمار می رود. این شهر بزرگ یکی از مناطق نفت خیز جهان است.

اگر قصد دارید برای عید به باکو سفر کنید، انتخاب درستی کرده اید. زیرا بهترین زمان برای سفر به باکو از نظر آب و هوا، فصل بهار و نوروز است. آذربایجان در این فصل بسیار دیدنی است و جاذبه های گردشگری آن مملو از مسافر است. جشنواره ها و نمایشگاه های جذابی نیز در فصل بهار برگزار می شود و لذت سفر شما را دو چندان می کند. اما اگر می خواهید پول کمتری در سفر خود خرج کنید، در پاییز و زمستان به باکو بروید.

دیدنی های باکو

بهترین مکان‌های دیدنی باکو عبارتند از: شهر قدیمی باکو (Icheri Sheher)، برج‌های شعله، برج دختر، موزه تاریخ ملی جمهوری آذربایجان، یانار داغ، کاخ اسماعیلیه در باکو، دریاچه Batabat Nakhchivan و ….

برای سفر هواپیما به باکو چقدر هزینه کنیم؟

برای هفت شب اقامت در هتل کنسول در اتاق دو تخته باید حدود ۱۹۵۰۰۰۰۰ تومان بپردازید. ضمنا قیمت اقامت در اتاق یک نفره ۲۱۶۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

برای اقامت در هتل کاپیتول در اتاق دو تخته باید ۲۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان هزینه کنید. همچنین قیمت اتاق یک نفره ۲۲۶۵۰۰۰۰ تومان می باشد.

جزئیات هزینه اقامت در هتل های دیگر را در جدول زیر بخوانید.

* لازم به ذکر است قیمت های درج شده در جدول مربوط به سایت های فروش اینترنتی می باشد و ممکن است به دلیل نوسانات قیمت و سایر عوامل با قیمت های امروزی متفاوت باشد. باملین هیچ تاثیری بر قیمت های اعلام شده ندارد*

قیمت تور هوایی باکو (۷ شب)
نام هتل کلاس هتل قیمت هر نفر در اتاق دو نفره قیمت هر نفر در اتاق یک نفره
الماس ۴ ستاره ۲۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان ۲۲,۸۵۰,۰۰۰
قصر دریاچه ۴ ستاره ۲۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۵۰۰,۰۰۰
زرق و برق غربی ۴ ستاره ۲۱,۸۰۰,۰۰۰ ۲۶,۱۰۰,۰۰۰
آتروپات ۴ ستاره ۲۲,۰۰۰,۰۰۰ ۲۵,۳۰۰,۰۰۰
پارک مرکزی ۴ ستاره ۲۲,۶۰۰,۰۰۰ ۲۶,۵۰۰,۰۰۰
گنجعلی پلازا ۴ ستاره ۲۳,۹۰۰,۰۰۰ ۲۸,۴۰۰,۰۰۰
آزکوت ۴ ستاره ۲۴,۳۰۰,۰۰۰ ۲۹,۰۰۰,۰۰۰
Hyatt Regency ۵ ستاره ۳۱,۰۰۰,۰۰۰ ۴۰,۰۰۰,۰۰۰
کاخ شاه ۵ ستاره ۳۰,۸۰۰,۰۰۰ ۴۱,۳۰۰,۰۰۰