۱۰ ایده جذاب و خاص برای بالیاژ موهای مشکی رنگ | بالیاژ خوش رنگ مو ترند ۲۰۲۴

بالیاژ مو در واقع یک تکنیک تکنیک آرایشی است که با استفاده از آن، بدون نیاز به فویل یا کلاه، موی خانم ها با رنگ های خاص و متفاوتی رنگ می شود. این تکنیک خاص در این سال ها طرفداران زیادی پیدا کرده است و به ترند این روزها هم تبدیل شده است. با استفاده از تکنیک بالیاژ مو می توانید موهای مشکی خود را خاص تر از هر فردی که می شناسید کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم ۱۰ ایده جذاب و خاص برای بالیاژ موهای مشکی رنگ خانم ها را بیان کنیم.

 

 

بالیاژ مو برای موهای مشکی

بالیاژ که کلمه‌ای فرانسوی به معنی جارو کردن است، یک تکنیک رنگ کردن مو است که در این تکنیک موهای شما بدون فویل یا کلاه رنگ می‌شوند.

اگر شما هم عاشق رنگ مو باشید حتما می‌دانید بالیاژ سلطان ترندهای رنگ مو است و هرچند که بالیاژهای قهوه‌ای و بلوند در صدر محبوبیت هستند، اما بالیاژ روی موهای مشکی رنگ هم جذابیتی عجیب و خیره‌کننده دارد. بهترین بخش بالیاژ این است که لازم نیست حتما در آرایشگاه انجام شود و خود شما هم با انتخاب رنگ موی مناسب و با کیفیت می‌توانید موهای خود را بالیاژ کنید.

فقط به خاطر بسپارید که از شنا کردن در استخری که حاوی کلر است خودداری کنید چون رنگ و روغن طبیعی مو را از بین می‌برد، بنابراین حتما از کلاه شنا برای محافظت از موهای خود در برابر کلر استفاده کنید. در این مطلب با ۲۷ ایده بالیاژ مو برای موهای مشکی رنگ همراه شما هستیم.

 

 

بالیاژ بنفش رنگ روی موهای مشکی پرکلاغی

بالیاژ آبی روشن برای موهای مشکی

بالیاژ بلوند خاکستری برای موهای مشکی

بالیاژ قهوه‌ای مایل به قرمز برای موهای مشکی

بالیاژ خاکستری روی موهای مشکی رنگ

بالیاژ قرمز بورگاندی روی موهای مشکی لخت

بالیاژ کاراملی روی موهای مشکی رنگ

بالیاژ قهوه‌ای شکلاتی برای موهای مشکی لخت
بالیاژ قهوه‌ای با تناژ سرد روی موهای مشکی فرفری

 

بالیاژ قرمز زرشکی برای موهای مشکی

رنگ قهوه‌ای تیره برای موهای مشکی