۱۰ مدل از بهترین و شیک ترین لباس خواب های زنانه با پارچه ساتن

جنس پارچه ساتن یکی از پرکاربردترین پارچه ها در تولید لباس خواب زنانه و مردانه است. این جنس با توجه به نرمی و لطافتی که دارد حس خوبی را به شما منتقل می کند و در این سال ها ثابت شده که لباس خواب های تولید شده با این جنس پارچه پرفروش بوده اند. اگر میخواهید خواب آرام و شیرینی داشته باشید بهترین لباس برای شما لباس های پارچه ساتن است. این لباس ها در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شود که در این مطلب از باملین به معرفی ۱۰ مدل از بهترین و شیک ترین لباس خواب های زنانه با پارچه ساتن میپردازیم.

 

 

 

لباس خواب ساتن شیک

طرح های زیبا و بازیگوش، رنگ‌های آرام‌بخش، وقتی نوبت به انتخاب لباس خواب می‌رسد، مد و زیبایی ممکن است عامل اصلی باشد، اما مهم ترین ویژگی راحت بودن آن است.  لباس خواب ساتن و ابریشمی یکی از لباس‌های خواب زیبا و راحت است؛ که از مواد باکیفیت ساخته شده که قابلیت تنفس بالایی دارد و باعث می‌شود شما از خواب لذت بیشتری ببرید.

در حین خرید لباس خواب شما باید جنس پارچه، سبک و اندازه را در نظر بگیرید؛ که در این میان لباس خواب ساتن بهترین است. لباس خواب شما نباید از مواد پلی استر یا مصنوعی تهیه شده باشد. پارچه ساتن و ابریشمی جنس نرم و طبیعی و قابل تنفس دارد و بادوام و همه کاره است. شما می‌توانید این لباس خواب را متناسب با هر فصلی خریداری کنید.

لباس های خواب ابریشمی  معمولاً به صورت بلوز و شلوار و یا بلوز و شلوارک با سایز بزرگ، گشاد و بالای زانو یا تا مچ پا طراحی می‌شوند و هم برای بزرگسالان و هم بچه‌ها در دسترس هستند. لباس خوابی که خیلی تنگ هستند ممکن است ناراحت‌کننده باشند، اما لباس‌های خیلی بزرگ هم ممکن است دور دست و پای شما بپیچند و باعث ناراحتی و اختلال در خواب شود.

یکی از ویژگی‌های مهم این لباس‌های خواب ساتن  زنانه، گل‌های زیبایی است که روی آن نقش بسته است و زیبایی آن را در کنار رنگ‌های شاد و ملایم،چند برابر می‌کند. با این حال مدل‌های ساده‌تر نیز وجود دارد.

البته ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از لباس خواب ساتن طرح گلدار استفاده کنید، زیرا حالت زنانه زیبایی دارد و رنگ و طراحی آن نشاط آور است.

 

 

 

لباس خواب سفید ساتن

لباس خواب صورتی ساتن

لباس خواب آبی ساتن

لباس خواب صورتی ساتن

لباس خواب کرم ساتن

لباس خواب راه راه ساتن

لباس خواب گلدار ساتن

لباس خواب سرمه ای ساتن

لباس خواب صورتی مات ساتن