۱۰ مدل از خاص ترین و شیک ترین لباس های مجلسی پولکی زنانه

لباس های مجلسی معمولا پر زرق و برق هستند و در این سال ها لباس های پولکی با زرق و برق خاصی که دارند توانسته اند به یکی از ترندترین لباس های مجلسی تبدیل شوند. اگر شما هم برای مجالس و جشن ها دوست دارید که بدرخشید و عاشق لباس های پر زرق و برق هستید، توصیه می کنیم لباس های پولکی زنانه بخرید. در این مطلب از باملین می توانید ۱۰ مدل لباس ماهی پولکی زنانه مجلسی آشنا شوید که در سال ۲۰۲۴ ترند شده اند.

 

 

یکی از جذاب‌ترین و زیباترین لباس‌های زنانه مجلسی، لباس پولکی است؛ حالا اگر این لباس پر زرق و برق با مدل ماهی همراه باشد؛ زیبایی آن چند برابر خواهد شد. البته همه اندام‌ها برای پوشیدن لباس ماهی مناسب نیستند؛ اما اگر اندام متناسب و یا ساعت شنی دارید؛ می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتری این لباس‌های مجلسی شیک را بپوشید.

لباس مجلسی پولکی مدل ماهی یک لباس شیک و پر زرق و برق زنانه  برای مجالس و رویدادهای رسمی هستند. در طراحی این لباس‌ها از پولک استفاده شده که به صورت دایره‌های کوچک برقی است که با الگوهای متفاوتی در کنار هم قرار می‌گیرند و یک درخشش خاص به لباس می‌دهند.

شما می‌توانید این لباس های ماهی پولکی را در رنگ‌های متنوعی خریداری کنید. برخی به رنگ سبز و آبی جذاب هستند و در برخی مدل‌های دیگر از پولک های قرمز استفاده شده است. البته رنگ‌های تیره‌ای مانند مشکی نیز تولید می‎‌شود.

اگر برای مراسم عروسی و یا نامزدی به دنبال لباس پولکی ماهی هستید؛ بهتر است رنگ‌های روشن مانند کرم، شیری، طلایی، رزگلد، صورتی و سفید را انتخاب کنید. یکی از رنگ های خاص در این دسته لباس، لباس ماهی با پولک هفت رنگ است که درخشش فوق‌العاده زیادتری دارد.

 

 

لباس آبی ماهی پولکی

لباس سبز ماهی پولکی

لباس هفت رنگ ماهی پولکی

لباس یک طرفه ماهی پولکی

لباس نامزدی ماهی پولکی

لباس طلایی ماهی پولکی

لباس دکلته ماهی پولکی

لباس شیک ماهی پولکی

لباس زیبا ماهی پولکی