۱۰ مدل انگشتر مینیمال طلا ترند ۲۰۲۴

انگشترهای مینیمال در این سال ها از انگشترهای قدیمی محبوبیت بیشتری داشته اند و اکثر دختران امروزی به سراغ این مدل انگشترهای مدرن و شیک میروند. شاید در گذشته انگشترهای بزرگ و سنگین وزن جلوه زیباتری داشتند و مد بودند، اما امروزه هرچقدر انگشتر طلای نازک و ظریف تری داشته باشید، استایل شیک تری دارید. انگشترهای مینیمال معمولا از قاعده و قانون خاصی در شکل پیروی نمیکنند و بسیار ساده هستند. در این مطلب از باملین  می توانید ۱۰ مدل انگشتر مینیمال جدید و مدرن را مشاهده کنید.

 

۱۰ مدل جدید انگشتر طلا مینیمال

انگشتر طلا مینیمال با طراحی مدرن : مدل های انگشتر مینیمال مدرن امروزه بسیار محبوب هستند و به عنوان یک جزء از جواهرات مدرن، به افراد امکان می‌ دهند تا سلیقه و شخصیت خود را به نمایش بگذارند.

انگشترهای طلا مینیمال با طراحی مدرن عناصری از سادگی، زیبایی را با هم ترکیب می‌ کنند. در این مطلب از بانو زی، چند مدل زیبا از انگشترهای طلا مینیمال با طراحی مدرن را برای شما معرفی می‌ کنیم:

 

انگشتر نیم‌ گرد: این انگشتر با طراحی ساده اما شیک، یک نیم‌ گرد طلایی دارد که به نوعی بازوی انگشتر محسوب می‌ شود. طراحی مدرن و انحصاری آن این امکان را به شما می‌ دهد تا به سادگی با سایر جواهرات خود ست کنید.

مدل های با الگوی مختلف: این انگشتر با یک الگوی مینیمال و مدرن جذاب می‌ تواند به تنهایی یا در ترکیب با دیگر جواهرات مورد استفاده قرار گیرد.

 

انگشتر مینیمال جدید

 

انگشتر مینیمال جدید
انگشتر مینیمال جدید و خاص

 

انگشتر طرح مینیمال جدید

 

انگشتر مینیمال مربعی

 

انگشتر مینیمال خاص طرح شش ضلعی

 

انگشتر مینیمال قلبی

 

انگشتر مینیمال طلا زنانه

 

انگشتر مینیمال جدید و شیک