۱۰ مدل جدید لباس جین کراپ ترند ۲۰۲۴

لباس های جین کراپ از لباس های دخترانه ترند این روزهاست که می تواند در موقعیت های مختلف کاربرد داشته باشد. این نوع لباس ها در رنگ ها و مدل های مختلف تولید می شوند که ترندترین رنگ آنها رنگ های مشکی و آبی است. بهتر است قبل از خرید با مدل های جدید لباس جین کراپ آشنا شوید تا بتوانید بهترین لباس ها را برای خود بخرید. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۰ مدل از انواع لباس جین کراپ دخترانه آشنا شوید.

 

 

انواع مدل لباس جین کراپ

کت نیمه تنه یا کراپ از پارچه جین یکی از بهترین انتخاب‌های بسیاری از دختران جوان برای روزهای خنک بهار و پاییز است. همچنین می‌توانید کراپ جین را در روزهای گرم سال در کنار ساحل هم بپوشید. اگرچه اولین بار در زمان جنگ جهانی دوم به دلیل کمبود پارچه، کراپ مد شد، اما حالا محبوبیت زیادی در بین خانم‌های خوش‌پوش و باسلیقه پیدا کرده است.

به طوری که اغلب بانوانی که به استایل‌های پسرانه علاقه دارند، کراپ جین خریداری می‌کنند. برای خرید کراپ لی حتما طرح آن برایتان اهمیت زیادی دارد. بیشتر کراپ‌هایی که در بازار موجود است با یک یا دو جیب در قسمت روی سینه طراحی می‌شوند.

همچنین پارچه‌هایی که برای این محصول استفاده می‌شود شامل دو نوع جین ضخیم و یا نازک است. شما می‌توانید با خرید کراپ لی آن را روی هودی، دورس یا تیشرت بپوشید.

بیشتر افرادی که این محصول را می‌خرند، به لباس‌های جین علاقه زیادی دارند. اگر اهل ورزش هستید و اندام متناسبی دارید، کراپ همان لباسی است که باید در کمد لباس‌ها داشته باشید. کراپ بیشتر برای خانم‌های جوان و دخترهای لاغر اندام و کشیده مناسب است. شما می‌توانید این لباس خوش فرم و زیبا را در پیاده‌روی و مهمانی بپوشید.

اگرچه بسیاری کت نیمه تنه جین را با کت لی اشتباه می‌گیرند، اما باید گفت این دو محصول از نظر قد با همدیگر متفاوت هستند. به همین دلیل نمی‌توانید آن را در برخی مکان‌های رسمی یا دانشگاه بپوشید.

 

 

کت آستین کوتاه جین
 

جین آستین بلند کراپ دخترانه
 

مدل کراپ دخترانه جین
 

مدل جین ساده کراپ و دخترانه

 

کت جین جذاب دخترانه کراپ

 

مدل کراپ دخترانه جین

کراپ جین با آستین پفی
 

بلوز کراپ جین دخترانه
 

کت کراپ جین دخترانه و زیبا
 

بلوز جین کراپ آستین بلند
 

کراپ کیمونویی با جنس جین دخترانه