۱۰ مدل موی باب برای موهای پرپشت و مجعد | برای موهای پرپشت چه مدل موی بابی داشته باشیم؟

برای موهای پرپشت چه مدل موی بابی داشته باشیم؟ مدل موی باب از معروف ترین و محبوب ترین مدل موهای زنانه است که بسیاری از سلبریتی های مطرح سینمای دنیا هم از این مدل مو استفاده می کنند. این سبک از حالت دادن به مو در چند دسته تقسیم بندی می شود و در واقع با توجه به حجم موها، فرم صورت و دیگر پارامترها سعی کنید بهترین مدل از موی باب را برای خود انتخاب کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین مدل مو برای موهای پرپشت را معرفی کنیم.

 

 

بهترین مدل مو برای موهای پرپشت

۱- باب حجیم

زندایا بازیگر و خواننده امریکایی در مراسم اهدای جوایز SAG با موهایی پرپشت که به شکل باب کوتاه شده بود، حضور یافت. این مدل موی یک طرفه حالت دار بر روی موهای حجیم او واقعا زیباست و ظاهری زنانه به چهره اش بخشیده است.

۲- باب فرفری

مدل موی باب ظاهری خیره کننده و جذاب بر روی موهای طبیعی و فرفری ایجاد می کند. کافی است از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را به شکل طبیعی و حالتی که مطابق میل شماست، کوتاه کند.

۳- باب فیس فریم

اگر مانند کاترینا گراهام زاویه فک و موهای حجیمی دارید، می توانید به کمک یک مدل موی باب تا چانه با چتری، استایل متفاوتی به موهای خود ببخشید.

۴- باب دراماتیک

با کوتاه کردن موهای پرپشت و ضخیم خود به شکل باب یک طرفه مانند موهای ونسا هاجنز و جمع کردن بخش دیگر در پشت گوش پرپشتی و زیبایی موهایتان را به رخ بکشید.

۵- باب متقارن

برای دستیابی به این مدل مو، از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را به صورت باب متقارن تا شانه کوتاه کند و سپس با استفاده از سشوار آنها را به سمت داخل حالت دهد. برای ایجاد تقارن باید موها را از فرق وسط باز کنید.

۶- باب مواج

این مدل موی کیتی پری از مدل موهای دهه ۲۰ میلادی الهام گرفته شده است. فرهای بلوند و یک طرفه که زیبایی خاصی به پوست روشن و چشمان رنگی او بخشیده است.

۷- باب لایه لایه

برای دستیابی به موهای بلند و لایه لایه نائومی آکی می توانید از یک اتوی فر کننده مو کمک بگیرید و فرهای درشت و نامنظم بر روی موهایتان ایجاد کنید.

۸- باب قارچی

مدل موی فلورنس پیو، یک مدل موی باب بلند است که شباهت زیادی به قارچ خوراکی دارد. این مدل مو نیاز به حالت دادن و نگهداری چندانی ندارد و هرچه حجم طبیعی موها بیشتر باشد، ظاهر زیباتری خواهد داشت.

۹- باب قدیمی هالیوود

مدل موی لوری هاروی ما را به یاد هالیوود قدیم می اندازد. موهای مواج و S شکل با ظاهری براق که زیبایی خاصی به استایل او بخشیده است.

۱۰- باب نیمه بالا

سبک نیمه آپ حس و حال جدیدی به موهای باب ضخیم و پرپشت شما می بخشد. با کشیدن قسمت بالایی به داخل کش و پوشاندن آن با یک مشت سنجاق موی براق، می توانید ظاهری متفاوت به موهایتان ببخشید.