۱۰ مدل موی باب گرد دخترانه ترند ۲۰۲۴ | برای ۱۴۰۳ این مدل مو رو انتخاب کن!

مدل موی باب منحنی یا باب گرد یکی از بهترین و جذاب ترین مدل موهای دخترانه ترند ۲۰۲۴ است که افراد زیادی این مدل مو را برای خودشان انتخاب کرده اند. البته بهتر است قبل از انتخاب این مدل مو، به فرم صورت دقت داشته باشید. این مدل مو کمک میکند تا صورت شما کشیده تر نشان داده شود، به همین دلیل هم افرادی که صورت کشیده ای دارند از این مدل مو نباید استفاده کنند. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۰ مدل موی باب منحنی یا باب گرد آشنا شوید.

 

 

۱۰ مدل موی باب منحنی

انواع مدل موی باب به صورت‌های گرد کمک می‌کند تا صورت شما کشیده تر به نظر برسد. از باب فرانسوی گرفته تا باب معکوس و باب شگی زاویه دار. آیا می‌خواهید گونه های چاق خود را پنهان کنید؟ اگر چنین است، ممکن است بخواهید از مدل موی بابی استفاده کنید که با انتهای منحنی رو به داخل گونه‌هایتان کمتر به چشم بیایند.

مدل موی باب گرد یا منحنی یک مدل موی کوتاه و کلاسیک است که با یک منحنی ملایم در اطراف صورت مشخص می‌شود. این مدل مو برای انواع موها و فرم های صورت مناسب است و می تواند با انواع مختلفی از استایل ها تنظیم شود.

به طور کلی باب بهترین مدل مو برای خانم‌هایی است که صورت‌های گرد دارند، زیرا به طور طبیعی فرم‌های صورت را کشیده می‌کنند. در ترکیب با تکنیک کوتاه کردن و یک ظاهر طراحی مناسب، صورت های گردتر با کوتاه کردن موها کاهش می یابد.

طول باب از کوتاه تا متوسط ​​تا بلند متغیر است. اگر می خواهید فوراً صورت خود را لاغر کنید، از آرایشگر خود بخواهید موهای شما را به صورت باب کوتاه کند. چتری‌ها و لایه‌ها را به باب اضافه کنید تا چهره ای گردتر داشته باشید تا یک مدل موی شیک و منحصر به فرد ایجاد کنید که برای شما مناسب است.

موی باب یکی از مدل موهای زنانه و دخترانه‌ای است که هیچ وقت قدیمی نمی‌شود و همیشه جزو مدل موهای پرطرفدار بین خانم‌ها در سنین مختلف است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل موی باب جلب می‌نماییم.

 

 

مدل موی باب با انتهای گرد زیبا

مدل موی باب گرد با قد بلند

مدل موی دخترانه باب گرد جذاب

مدل موی باب کوتاه و شیک زنانه

مدل موی دخترانه باب منحنی و گرد

مدل باب گرد با قد متوسط زیبا

مدل موی دخترانه باب گرد جذاب

مدل موی کوتاه باب منحنی

مدل موی بلند باب گرد