۱۰ مدل موی بلوند و کوتاه زنانه ترند در سال ۲۰۲۴

مدل موی کوتاه زنانه در این سال ها نسبت به سالهای گذشته بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است و افراد زیادی به سمت این مدل مو گرایش داشته اند. برای انتخاب مدل موی زنانه بلوند و کوتاه باید به موارد مختلفی از جمله رنگ پوست و فرم صورت دقت داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل مو را انتخاب کنید. موی بلوند همیشه می تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد و با توجه به مدل موهای ترند سال ۲۰۲۴ شما می توانید مدل موی بلوند و کوتاه را انتخاب کنید. در این مطلب از باملین ۱۰ مدل موی بلوند و کوتاه زنانه را مشاهده میکنید.

 

 

مدل موی زنانه برای موهای بلوند کوتاه

از موهای بلوند تیره، تا هایلایت‌های بلوند روشن و تیره و حتی بلوند باربی که ترند داغ موی خانم‌ها در تابستان ۱۴۰۳ بود، جذابیت موهای بلوند در زیباتر شدن خانم‌ها غیرقابل انکار است. اگر می‌خواهید موهای کوتاه خود را بلوند کنید، یا موهای بلوند خود را کوتاه کنید، قطعا از این انتخاب پشیمان نخواهید شد. صرفا برای مراقبت از موهای زیبایتان به نکات زیر توجه کنید:

 

دکلره و بلیچ کردن می‌تواند باعث آسیب به موها شود که مراقبت از موها را ضروری می‌کند. از آرایشگر خود بهترین شامپو و نرم‌کننده را برای حفظ رنگ و سلامت موهای خود بخواهید.

 

موهای کوتاه برای تابستان مناسب است و نیاز به نگهداری کمی دارد. با این حال، به فرم صورت و بافت موی خود توجه کنید.

 

رنگ ریشه طبیعی خود را حفظ کنید تا پس از شروع رشد موهای جدید، از سایه‌های نامناسب مو جلوگیری کنید.

 

از ژل، موس، فوم و اسپری مو به همراه ابزارهای حالت دهنده استفاده کنید تا موهای خود را ثابت نگه دارید.

 

فریم‌ها و چتری‌ها برای جلب توجه به گونه‌های برجسته یا خط فک تیز شما عالی هستند.

 

مدل موی بلوند جدید
مدل موی بلوند جدید

 

مدل موی بلوند جدید و خاص

 

مدل موی بلوند جدید کوتاه

 

مدل موی بلوند کوتاه و خاص

 

مدل موی بلوند زنانه کوتاه