۱۰ مدل موی دم اسبی کرلی دخترانه و جدید | با این مدل مو همیشه زیبا و جذاب باشید!

مدل موی دم اسبی کرلی از جدیدترین و ترندترین مدل موهای زنانه در سال ۲۰۲۴ است که در تمام جشن ها و مهمانی ها کاربرد دارد. شما هر جایی که فکرش را بکنید می توانید این مدل مو را داشته باشید. زیبایی و جذابیتی که با این مدل مو به چهره و استایل شما افزوده می شود باورنکردنی است. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۰ مدل موی دم اسبی کرلی دخترانه و جدید آشنا شوید.

 

 

 

مدل‌های جذاب موی دم اسبی کرلی

در دنیای گیج‌کننده مدل‌ موهای ناسازگار و به هم ریخته، همیشه می‌توانیم به یک سبک زیبا و مدرن روی بیاوریم تا مهمانی های آخر هفته‌، تولدها، عروسی و همه مراسم‌ها با این مدل مو بدرخشیم: این مدل مو چیزی نیست جز مدل موی دم اسبی کرلی.

چه در یک تابستان گرم و مرطوب باشیم و عرق کنیم و چه در زمستان سرد و خشک د،یک دم اسبی کرلی می‌تواند شما را شیک‌تر نشان دهد.  از مدل‌های دم اسبی کرلی بلند گرفته تا مدل‌های دم اسبی  بافته تا مدل‌های دم اسبی شیک و جدید، این مدل موها آنقدر تنوع دارند که شما می‌توانید در دنیای آن غرق شوید.

بسته به مدل موهایتان و طول آن، مدل‌های مختلفی دم اسبی کرلی برای انتخاب وجود دارد. اگر موهای متوسط تا بلندی دارید و یا اگر موهایتان کوتاه تا روی شانه‌هایتان است؛ این مدل موها برای شما مناسب هستند.

شما می‌توانید برای جلوی موهایتان نیز از مدل های متنوعی استفاده کنید. برخی  ترجیح می‌دهند تمام موهای روی صورتشان را جمع کرده و به دم اسبی وصل کنند تا چشم و ابروهایشان کشیده‌تر به نظر برسد. برخی دیگر دوست دارند اندکی موهایشان روی صورتشان قرار بگیرد تا ظاهر زیباتر و شیک تری داشته باشند.

برخی از مدل موهای دم اسبی کرلی همراه با بافت موی شیک است که زیبایی آن را چند برابر می‌کند.

در ادامه با ما همراه باشید تا زیباترین دم اسبی‌های کرلی را به شما نشان دهیم:

 

 

مدل موی عروس دم اسبی کرلی

مدل موی بلوند دم اسبی کرلی

مدل موی شیک دم اسبی کرلی

مدل موی مدرن دم اسبی کرلی

مدل موی دم اسبی کوتاه کرلی

مدل موی بافت و دم اسبی کرلی

مدل موی دم اسبی شیک کرلی