۱۰ مدل مو تینیجری کوتاه و بلند دخترانه ۲۰۲۴

مدل موها تقریبا هر ساله عوض می شوند و با توجه به ترندهای روز جامعه برای هر قشر یا هر سنی یک مدل موی خاص مناسب است. در این سال ها روی مد و استایل نوجوان ها یا همان تینیجرها دقت بیشتری شده است. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۰ مدل موی تینیجری آشنا شوید که ترند ۲۰۲۴ هستند.

۱- مدل موی فضایی

مدل موی فضایی یکی از ساده ترین و زیباترین مدل موهای تینیجری است. این مدل مو یکی از بهترین مدل موها برای زمانی است که وقت زیادی برای حالت دادن به موهایتان ندارید. مدل موی فضایی به موهای فر جذابیت خاصی می بخشد. می توانید با انواع گیره های و کش موهای رنگی و زیبا، زیبایی این مدل مو را چند برابر کنید.


۲- بافت باکسر

بافت موی باکسر یا همان بافت مو هلندی دوتایی و فرانسوی معکوس یکی از محبوب ترین مدل های بافت مو در بین خانم ها می باشد که بر روی هر نوع مویی قابل انجام است. این مدل بافت نوعی بافت شیک و دو طرفه است که از انتها به صورت یکدست بافته می شود و با لباس های غیررسمی و هم رسمی ست می شود.


۳- چتری پرده ای

مدل موی چتری پرده ای یکی از محبوب ترین مدل موهای چتری است که در مرکز خط رویش موها کوتاه است و هر چه به سمت گوش می رود، بلندتر می شود. این مدل مو برای موهای بلند و کوتاه، صاف، فر و مجعد مناسب است. از آنجایی که در این مدل موها از وسط جدا می شوند و کنار پیشانی را مانند پرده قاب می کنند، نام چتری پرده ای را به خود گرفته است.


۴- موی بلند دم اسبی

مدل موی بلند دم اسبی یکی از محبوب ترین مدل موها برای دختران نوجوان است که روی هر موی بلندی قابل انجام است. این مدل مو برای زمانی که وقت زیادی ندارید، عالی است و کمتر از یک دقیقه زمان لازم است که موهای خود را به این زیبایی ببندید.


۵- موی بسته شده با هدبند

فرقی نمی کند موهایتان کوتاه باشد یا بلند، فر باشد یا صاف؛ استفاده از هدبند یکی از بهترین روش ها برای حالت دادن به موها و ست کردن آنها با لباس است. اگر دوست دارید یک مدل موی کلاسیک و جذاب داشته باشید که کمی رنگ و زیبایی به استایل روزمره شما اضافه کند، از هدبند استفاده کنید.


۶- قیطان فرانسوی

قیطان فرانسوی یکی از محبوب ترین مدل های بافت مو است که ظاهری ساده دارد و جذابیت خاصی به موها می بخشد. این مدل مو برای هر موقعیتی، چه رسمی و چه غیر رسمی مناسب است. اگر موهای فری دارید، می توانید با بافت مدل موی قیطان فرانسوی در بالای موها و آزاد گذاشتن پایین آنها فرهای زیبای خود را به نمایش بگذارید.


۷- قیطان پونی

به جای اینکه موهای بلند خود را با همان مدل دم اسبی همیشگی ببندید، می توانید خلاقیت به خرج دهید و با اضافه کردن یک قیطان در بالای موها ظاهر آن را زیباتر کنید. این مدل مو برای موهای صاف و لخت مناسب است.


۸- باب کوتاه

اگر به دنبال یک مدل موی شیک و مد روز برای حالت دادن به موهای کوتاه خود می گردید، باب کوتاه را به شما پیشنهاد می کنیم. با ایجاد فرها و موج های درشت بر روی موهای خود ظاهری منحصر به فرد و زیبا به موهایتان ببخشید.


۹- هایلایت جلو مو

از رنگ های فانتزی برای زیباتر کردن جلوی موهای خود استفاده کنید. این کار زیبایی چتری های شما را چند برابر می کند و ظاهری خاص برایتان به ارمغان می آورد.


۱۰- هایلایت پایین مو

اگر موهای کوتاهی دارید، می توانید با ایجاد هایلایت هایی در قسمت پایینی آن زیبایی موهایتان را دوچندان کنید. این روش که آمبره نامیده می شود، این روزها بسیار رواج پیدا کرده است. می توانید از رنگ های فانتزی برای ایجاد یک آمبره زیبا بر روی موهایتان استفاده کنید.