۱۰ مدل نیم بوت جیر زنانه عید ۱۴۰۳ | بهترین نیم بوت زنانه ترند شده در سال جدید

نیم بوت های جیر همیشه کاربرد زیادی در استایل زنانه دارند و می توانند مکمل خوبی برای استایل شما در سال ۱۴۰۳ باشند. البته باید با جدیدترین نیم بوت های زنانه سال جدید آشنا شوید تا بتوانید از نیم بوت های جیر زنانه ترند استفاده کنید و استایل شیک تری داشته باشید. این نیم بوت ها در واقعی نوعی چکمه ها هستند که جنس چرم نرم و مخملی دارند. مدل این نیم بوت ها نسبت به بوت های بلند کمی کوتاه تر است. در این مطلب از باملین با انواع نیم بوت جیر و ۱۰ مدل ترند آن آشنا می شوید.

 

 

 

انواع مدل نیم بوت جیر

نیم‌بوت‌های جیر زنانه نوعی چکمه هستند که از جیر، نوعی چرم نرم و مخملی ساخته شده‌اند. معمولاً کوتاه‌تر از چکمه‌های بلند هستند و به بالای مچ پا می‌رسند. این مدل نیم‌بوت‌های در انواع مختلفی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را با انواع لباس‌ها، از جمله شلوار جین، لباس و دامن پوشید.

نیم‌بوت‌های جیر یک انتخاب شیک و همه‌کاره برای زنان هستند و برای هر موقعیتی مناسبند. اگر به دنبال نیم بوت برای پوشیدن روزمره هستید، یک جفت ساده و راحت را انتخاب کنید. زیرا بسیار راحت و بادوام هستند. اگر به دنبال نیم بوت برای یک موقعیت خاص هستید، می توانید جفتی را با جزئیات بیشتر مانند گل میخ یا سگک انتخاب کنید.

اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید، نیم بوتی را انتخاب کنید که آستر گرم داشته باشد. اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید، نیم بوتی را انتخاب کنید که رویه آن قابل تنفس باشد. سبک شخصی خود را در نظر بگیرید.

نیم بوت جیر در انواع رنگ ها و استایل ها موجود است. همانی را انتخاب کنید که با کمد لباس و سبک شخصی شما مطابقت داشته باشد.

 

 

نیم‌بوت گلدوزی شده جیر زنانه

نیم بوت پاشنه بلند جیر و شیک

نیم‌بوت زرشکی و جذاب زنانه

نیم بوت فیلی گلدوزی شده

نیم‌بوت یشمی و جیز زنانه

نیم‌بوت زنانه آجری زیبا و جیر

نیم‌بوت پاشنه پنج سانتی زنانه جیر

نیم‌بوت مجلسی پاشنه بلند و جیر زنانه

نیم بوت ساده و جیر کرمی

نمی‌بوت نوک مدادی دخترانه جیر

نیم‌بوت پاشنه کوتاه کرمی

نیم بوت لاکچری و مجلسی باشنه بلند