۱۰ مدل کفش دخترانه گلدوزی شده برند آل استار | کفش ترند ۲۰۲۴ رو بشناس!

کفش های آل استار از گذشته تا به امروز همیشه از پرطرفدارترین مدل کفش های موجود در بازار بوده اند و هیچ وقت از مد نیوفتاده اند. این کفش ها که معمولا برای دختران و پسران کاربرد زیادی دارد امسال هم به یکی از ترندها تبدیل شده و به خصوص کفش های گلدوزی شده آل استار محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. در این روزها خاص بودن و تک بودن خیلی مهم شده و شما می توانید با انتخاب کفش های آل استار دخترانه گلدوزی شده این خاص بودن را به خودتان هدیه دهید. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۰ مدل از این نوع کفش شیک و پرطرفدار آشنا شوید.

 

 

کفش‌های آل استار گلدوزی شده

اگر عاشق کفش‌های اسپرت آل استار هستید؛ این مدل‌های گلدوزی شده، بسیار شیک و زیبا هستند. شما حتی می‌توانید با کمی تکرار و تمرین، روی کفش خود طراحی کنید.ال استار یکی از برندهای معروف و محبوب در دنیای کفش است که بین زنان و مردان طرفداران زیادی دارد. این کفش‌ها از پارچه‌ای ساخته شده که به راحتی می‌توان روی آن را گلدوزی کرد.

اگرچه عبور دادن سوزن از پارچه این کفش، اندکی سخت است اما با کمی صبر و تمرین می‌توانید طرح خود را روی آن پیاده کنید. ابتدا باید با یک گچ و یا مداد طرح را روی کفش پیاده کرده و سپس با نخ گلدوزی شده، طرح را بدوزید.  در ادامه می‌توانید از طرح‌های زیر برای ایده گرفتن استفاده کنید و کفش‌های آل استار خود را گلدوزی کنید.

 

آل استار سفید گلدوزی شده

آل استار بابونه گلدوزی شده

آل استار آبی گلدوزی شده

آل استار سفید گلدوزی شده

آل استار زنانه گلدوزی شده

آل استار مشکی گلدوزی شده

آل استار شیک گلدوزی شده

آل استار صورتی گلدوزی شده

آل استار خاکی گلدوزی شده