۱۰ مدل کیف نمدی زنانه ساده و گلدوزی شده خاص

کیف های نمدی چند سالی می شود که به عنوان کیف های پرطرفدار زنانه شناخته می شوند و به خصوص مدل های گلدوزی شده با دست طرفداران زیادی در بازار کیف زنانه دارند. این کیف ها با توجه به خاص بودن و یونیک بودنشان توانسته اند در این سال ها به یکی از ترندها تبدیل شوند. دیگر مانند گذشته کیف های چرمی و همیشگی زنانه ترند نیستند و اکثر افراد به دنبال کیف هایی با جنس ها و طرح های خاص تر هستند. در این مطلب از باملین می توانید ۱۰ مدل کیف نمدی زنانه جذاب را مشاهده کنید.

 

 

انواع مدل کیف نمدی

ازگذشته تا به امروز کیف‌های نمدی همیشه قابل‌استفاده بوده و حتی در حال حاضر نیز کیف‌های نمدی در بازار وجود دارند که باعث تحول‌های زیادی در این صنعت شده است.

در این کیف‌ها از نمد استفاده می‌کنند که یک ماده نساجی است و می‌تواند از الیاف طبیعی مانند پشم، خز حیوانات یا الیاف مصنوعی مانند ابریشم مصنوعی اکریلیک یا خمیر چوب ساخته شود. نمد از تراکم الیاف با هم تولید می‌شود و اغلب الیافی مانند پلی‌استر و پشم را می‌توان با هم مخلوط کرد.

پشم نمدی احتمالاً یکی از قدیمی‌ترین منسوجات شناخته شده است و افسانه‌ها حاکی از آن است که دو شخص به نام “سنت کلمنت” و “سنت کریستوفر” صندل‌ها را با پشم می‌پوشیدند تا هنگام فرار از آزار و شکنجه، تاول‌ ایجاد نشود و این حرکت باعث متراکم شدن پشم و تبدیل آن به کفی نمدی در کفش شد.

نمد را می‌توان به دلایل مختلفی برای کیف استفاده کرد. چرا که نمدها از لحاظ استقامت بالا، سبکی و کارایی و حتی هزینه مقرون‌به‌صرفه هستند.

در ادامه با انوع مختلف کیف‌های نمدی زنانه همراه ما باشید.

 

 

مدل کیف نمدی چوبی کوچک

کیف دست دوز نمدی زیبا

مدل کیف دستی کوچک نمدی

مدل کیف چوبی نمدی با بند چرمی

کیف ساده و مینیمال نمدی

مدل کیف نمدی با طرح کفشدوزکی

مدل کیف طوسی زرد نمدی

مدل کیف لاکچری برای استفاده روزانه با جنس نمدی

کیف گلدوزی شده نمدی زیبا

کیف نمدی با طرح پرنده