۱۰ مدل گردنبند به شکل برگ | گردنبندهای خاص و ترند امسال

گردنبند از آن دسته اکسسوری های زنانه است که اکثرا خانم ها به آن علاقه زیادی دارند. گردنبندها در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و هر کدام معنا و مفهوم متفاوتی دارند. بهتر است قبل از خرید گردنبند با مفاهیم آنها آشنا شوید و بدانید که چه نوع گردنبندی می تواند مناسب شما باشد. در این مطلب از باملین قصد داریم ۱۰ مدل گردنبند به شکل برگ که از خاص ترین و ترندترین گردنبندهای امسال هستند را به شما معرفی کنیم و مفهوم آن را مورد بررسی قرار دهیم.

 

 

۱۰ مدل گردنبند با آویز برگ

امروزه گردنبندهای طلا با وزن سبک و طرح‌های متنوع، بیشتر مورد توجه بانوان قرار گرفته است. این مدل گردنبندها با ظرافت و زیبایی خود، توجه دیگران را به خود جلب می‌کنند و همچنین می‌توان با انتخاب الگوها و طرح‌های مختلف، به گردنبند خود حس خاص و منحصربه‌فردی بخشید.

گردنبند طلا طرح برگ، یکی از مدل‌های ظریف این نوع گردنبند است که تبدیل به یکی از طرح‌های پر طرفدار دربین بانوان شده است. اگر شما در دسته افرادی قرار دارید که به نمادها توجه می‌کنند، جالب است بدانید آویز برگ در زیورآلات نیز نماد است.

اولین مفهومی که با دیدن نماد برگ به مخاطب منتقل خواهد شد، حس طراوت و سرسبزی است. دوستداران طبیعت از این نماد برای نشان دادن علاقه خود به محیط‌زیست استفاده می‌کنند. همچنین از دیگر مفاهیمی که با گردنبند برگ به مخاطب منتقل می‌شود، می‌توان به صلح، طول عمر، قدرت، هوش و انعطاف‌پذیری اشاره کرد.

در ادامه با انواع گردنبندها و آویزهای طرح برگ طلا همراه ما باشید.